Tak jak mowilem i proponowalem utworzyłem temat pt „nasze zdjęcia" ;) temat ten ma na celu umieścić zdjęcia nasze w całości[przedstawiające nas a nie only nasz miesnie] w celu pozniejszych celow „rozpoznawczych" czyli krotko mówiąc chodzi tu oto abyśmy się mijając na ulicy rozpoznawali
wkoncu wielu z nas siedzi tu po kilka lat[ja tylko rok] duzo osob w tych samych miastach a nawet dzielnicach i nie wie o tym, ze ta osoba to wlasnie ziomek z forum
wiec czas to zmienic. Zrobili nam dzial gdzie jesteśmy tylko my z zachodniopomorskiego dlatego tym bardziej przydalby się ten temat bo możliwość spotkania/mijania się na ulicy jest o wiele wieksze niż np. osoba1= szczecin osoba2= warszawa i mala możliwość miniecia się na ulicy
tak wiec wklejajmy tu nasze zdjęcia oraz w miare możliwości proszę napisac cos o sobie czyli np. wiek wzrost waga znaki szczególne(
) staz treningowy miejsce zamieszkania, często odwiedzane miasta itp. Postaram się jako pierwszy zrobic swoja ankiete. Wrazie gdyby nikt nie będzie udzielal w tym temacie glosu [wrzucil ankiete itp.] temat da się do wykasowania. Bo wtedy to będzie znaczyc ze mój pomysl był głupi
lub inni się boja;p ale nie ma sie czego bac jak ja dalem to znaczy ze inni tym bardziej powinni dac
dzial musi zyc!:>
wkoncu wielu z nas siedzi tu po kilka lat[ja tylko rok] duzo osob w tych samych miastach a nawet dzielnicach i nie wie o tym, ze ta osoba to wlasnie ziomek z forum
wiec czas to zmienic. Zrobili nam dzial gdzie jesteśmy tylko my z zachodniopomorskiego dlatego tym bardziej przydalby się ten temat bo możliwość spotkania/mijania się na ulicy jest o wiele wieksze niż np. osoba1= szczecin osoba2= warszawa i mala możliwość miniecia się na ulicy
tak wiec wklejajmy tu nasze zdjęcia oraz w miare możliwości proszę napisac cos o sobie czyli np. wiek wzrost waga znaki szczególne(
) staz treningowy miejsce zamieszkania, często odwiedzane miasta itp. Postaram się jako pierwszy zrobic swoja ankiete. Wrazie gdyby nikt nie będzie udzielal w tym temacie glosu [wrzucil ankiete itp.] temat da się do wykasowania. Bo wtedy to będzie znaczyc ze mój pomysl był głupi
lub inni się boja;p ale nie ma sie czego bac jak ja dalem to znaczy ze inni tym bardziej powinni dac
dzial musi zyc!:>push your limits!!!
Krzysztof Piekarz
wszystkie pomysly/sprzeciwy - piszcie ! 

)
