otoz po 2 miesiecznym cyklu masowym zostaly niecale 3 miesiace do wakacji, chyba jak kazdy chcialbym sie dorzezbic
. Dietke bede trzymal, odpowiednie cwiczenia takze, zamierzam kupic 2x thermo speed extreme (zaznacze ze nie mam duzo do spalenia). Mam jeden dylemat- czy po treningu brac odrazu weglowodany (np carbo) czy z racji tego ze jest to redukcja bnie powinno sie tego robic? podkreslam to ze nie mam tak wiele do spalania i bardzo chce uchronic tak ciezko wypracowana mase miesniowa
Krzysztof Piekarz