SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parę pytań odnośnie redukcji

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 536
Witam! Przez zimę trochę mi się przybrało w pasie. Jednak mam dietę już od 1,5 miesiąca i w brzuchu około 3 cm ubyło. Jednak jeszcze trochę tłuszczyku musi ubyć, bo mięśnie brzucha będą się chować pod nim. Czytałem, że redukcja masy jest przeciwna do budowy mięśni, ale czy napewno? Obecnie zaczynam robić 2x tygodniowo trening po 30 min. z rozgrzewką 45-50 i interwały na zgubienie tłuszczyku też 2x/tyg. Gdy śnieg stopnieje piłkę nożną będę trenował jakieś 4-5 razy tygodniowo jednak narazie 2-3 razy na tydzień. Oczywiście dieta dalej jest. I moje pytania:
1. Moje ćwiczenia na brzuch(dolne, skośne i górne partie) takie jak : podnoszenia nóg leżąc, spięcia, przenoszenie piłki z jednej na drugą stronę (skośne) i inne urozmaicenia są raczej na budowę mięśni? Czy one też spalają coś?
2. Jeżeli jeszcze jakiś miesiąc może 1,5 miesiąca będę zrzucał ten tłuszcz to czy przy interwałach można budować mięśnie brzucha tak jak robię to teraz? Czy jeżeli będę spalał przez ten miesiąc to może mięśnie brzucha nie będą się rozwijały? Bo chodzi mi o budowę brzucha. Wiem, że w moim wieku należy robić raczej FBW, ale obecnie nie mam możliwości i mogę tylko brzuch robić ( kontuzja lekka ręki nic chirurgicznego).
3. Czy płatki takie jak corn flakes z mlekiem 0,5 tluszczu są dobre na śniadanie przy zrzuceniu wagi? Raczej zrzuceniu z brzucha. Bo w sumie mają na 100g 8,1 bialka okolo 70-80 weglowodanow w czym 8g cukru i tluszczy 2,5.
3. Słyszałem, że najlepiej biegać przy małych rezerwach cukrowych, bo gdy organizm nie ma spalic cukrow to szybciej spala tluszcze. Więc, kiedy rezerwy cukrowe są najmniejsze?
Wrzucę jeszcze zdjęcia brzucha tylko zaraz zrobię ;) To ocenicie jak tam moj bf i ile spalic trzeba do budowy. I czy wogole zaczynać tą budowę zanim nie spalę? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Wszystkie te pytania odnośnie jadłospisu to nie w tym dziale..

Go to "odżywianie".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 536
A reszta? Przepraszam napisałem trójkę 2 razy. Czyli ta trójka pierwsza do odżywiania, a reszta pytań myślę, że o odżywianiu nie są?
Aha i zdjęcia wstawię jutro bo coś z aparatem w telefonie nie tak.

Zmieniony przez - tom531 w dniu 2013-02-26 19:16:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata sily czym spowodowana??

Następny temat

Trening na spalenie tkanki tłuszczowej.....

WHEY premium