SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania odnośnie redukcji.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 126
Witam Panowie.

Jak w temacie szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, dotyczące mojej redukcji, ale żeby je zadać muszę zacząć od początku.
Jestem na redukcji już od jakiegoś czasu, trening dostosowany, pod moje możliwości 4x w tyg siłowy, po tym aeroby i raz w tygodniu na czczo aero. Dieta low carb, już oceniana w którymś temacie. Fajnie to wygląda z perspektywy czasu, spadły jakieś 3-4kg, ale np z brzucha 8cm, z bicepsa 0.5cm, klatka 1cm, udo 1.5cm, więc wszystko jakoś tak fajnie proporcjonalnie. Wagowo za dużych spadków nie ma, to cieszy.

Ale wiadomo w pewnym czasie przychodzi chęć na jakiś dopalacz, w tym przypadku spalacz. Co polecacie? Szukam czegoś, sprawdzonego, mocnego. Na, że tak powiem ostateczną redukcję. (Nadmienię tylko, że mam za sobą clenburexin, animal cut, lipo6 black i nawet lipo nie robiło na mnie praktycznie żadnego wrażenia, liczyłem na dużo więcej czytając opinie na forum.)

Obecnie wspomagam się mesomorphem przed treningami siłowymi. I tu zaczynają się moje pytania.

Czy jeśli po mesomorphie wezmę coś z geriamina to czy będzie pobudzało, będzie działało? Czy odpuścić cos na geriaminie? Czy może zrobić przerwę między meso, a jakimś spalaczem? Jeśli tak, to ile? (2-3 tyg czy więcej?)

Dodam jeszcze, że Meso mnie jakoś specjalnie nie wykręca. Fajna pompa, pobudzenie też, ale bez żadnych zjazdów, czy krzywych akcji. (Na początku brałem troche pond pol miarki, teraz troche wiecej niż jedną)

Więc co polecacie?
Ja myślałem o oxylite, black bombs, a może MuscleTech Hydroxycut Hardcore X czy może coś jeszcze innego?
Proszę o doradzenie czegoś sprawdzonego. Oczywiście w tym czasie bedzie tez suplementacja aminowkasami, witaminami i białkiem K**.
Jeśli pomyliłem jakies nazewnictwo albo napisałem coś z błędem, to z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość i o treściwe odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
meso jest mocne, jak dorzucisz jeszcze spalacz na geranium, to może byc nieciekawie (chyba, że masz dużą tolerację, ale odradzam takie zabawy). Wrzuc oxyelite, hyperlean fx7, meltdown, redline black on blue v.2, atro-phex. Hydro jest cienkie jak naleśnik. Pierwsza wersja byla kozak- dalej juz jest tylko gorzej. Na czas spalacza z wyzej wymienionych odstawilabym meso, bo i tak cie wystarczająco pobudzi przed treningiem

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2012-04-04 13:34:33

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 126
Mama zamiar zacząć brać spalacz, jak dojem meso do końca. O to mi chodziło, może nie jasno się wyraziłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
to git

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 126
A może jadłaś któryś z tych spalaczy? I miał jakieś fajne efekty? Któryś może miał efekty uboczne? Chociaż mi się to jeszcze po niczym nie zdarzyło. I może dlaczego akurat taki? Jakaś krótka charakterystyka albo chociaż jeden fajny składnik który go wynosi ponad przeciętność? Sory, że zmęczyłem, ale chcę się wstrzelić w coś bardzo dobrego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ja mam zawsze dobre efekty, bo na 100% trzymam czystą, faszystowską miche. a szamalam wszystkie wyzej wymienione w ciagu paru lat i kazdy daje rade. trudno wskazac ktory najlepszy dla mnie dobrym skladnikiem w spalaczach jest yoha i 1.3. te mają tez inne skladniki (z tym ze nie wszystkie mają gere), ale dzialają synergicznie i są to naprawde konkretne produkty

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

revange thermal pro skład na etykiecie

Następny temat

Która przedtreningówka?

Wiecej