SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Chude rece

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3540
Dzieki krzych , soga Ci nie dam, bo abona nie mam, ale napewno skorzystam z rady
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
nie mowie krzych ze Ty zrobisz 1-2 cm, ale z 36 na 38-39 wskoczyc na dobrym cyklu to pestka

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3540
fu, narazie na sucho jade, duzo sera,mleka i ryzu i odzywki mi nie potrzebne , pozatym za wczesnie na to, moze cos w nast. roku zakupie ;].Teraz tylko carbo jak beda fundusze.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
Spoko FU - to "jasne" było do pytania czy pomogę z poprzedniego postu

Na koksie zrobiłbym 2-3 w 6 tygodni , ale jeszcze poczekam, aż łapka troszkę podrośnie

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3540
krzuch, to ile Ty chcesz miec w lape ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
nie pytaj, krzychu juz sie dwoma zlaczonymi miarkami mierzy

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
tak sobie myślę realnie o 56 - ale marzy mi się 60

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15844
Hehe cały Krzyś
Pozdrawiam serdzecznie
Mam nadzieję, że łokieć juz w porządku i gotów do boju o obwody

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
Łokieć niestety jeszcze dokucza, ale bicepsy mogę ładować do bólu

Również pozdrawiam serdecznie

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie partie ze soba laczyc??

Następny temat

trening do oceny

electro
Polecane artykuły