SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

brzuch problem tluszczyk na biodrachi!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15
problem jak w temacie w jaki sposob sie go pozbyc? znacie jakies specjalne cwiczenia? jetsem po a6w i brzuszek mi sie plaski zrobil ale niestety zostalo troche tluszczyku po bokach jak sie tego pozbyc?? dzieki za wszelie rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
dieta redukcyjna i aeroby

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 97


a ja też mam pytanko co do brzucha mam 187 cm i 79 kg ćwicze rok i długo długo pomijałem ćwiczenie brzucha ze względu że należe do tych zwanych wąskokostnych którzy najtrudniej przybierają na masie i każdy kg jest na miare złota teraz musze sprawić żeby mój brzuch niewyglądał jak mięsieńpiwny tylko kaloryfer czy jak ćwicze mięśnie brzuch raz w tygodniu na łąweczce skośnej to wystarczy??? i czy masa nie zacznie drastycznie spadać??? bo o tym też słyszałem
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
brzuch mozna intensywniej trenowac niz inne grupy mięsniowe np. 3x w tygodniu powinno wystarczyc, oproćz cwiczen na skosie popatrz tez za innymi cwiczeniami

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 437
magicmacie ja to bym tobie polecił takiego twistera czy jak to się tam zwie chodzi o to w tym że się kręci na takim kółku stojac nogami(zginają brzuch w biodrach). Bardzo dobre ćwiczenie na to właśnie w niektórych siłowniah są takie sprzęta ale i na allegrojakies tam widziałem są. Pozdro


PS:Bardzo przyjemne ćwiecznie

...same góry i doliny na morzu mięśni...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o wykonywanie ćwiczeń

Następny temat

POTRZEBYUJE SZYBKIEJ POMOCY! PROSZE

electro
Polecane artykuły