SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

i w koncu ile...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 215 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41494
siemka
mam pytanie odnosnie m3 biogenixa
na opakowaniu napisane jest 5-6 kaps. 3-4 razy dziennie
czy oznacza to 6*4= 24
czy te 6 rozlozyc na 4 razy
opakownie ma 250 szt czyli wychodzi ok 10 dni?!
dodam iz jedna tabletka to 700mg jabłczanu kreatyny
czekam na sugestie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12904
czytanie ze zrozumieniem sie kłania

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16318
dostalem to gratis z Monster massem lykalem 3x dziennie po 5 taps

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9219
lykalem 3x dziennie po 5 taps
I też tak możesz łykać mpxxl.
15 tabsów dziennie najmiejsza zalecana przez producenta opcja.

Zmieniony przez - Twilq w dniu 2006-03-20 10:07:22

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16318
masz pelna odpowiedz :)
Zapraszam do obejrzenia mojej malej wystawy https://www.sfd.pl/temat254476/ ;)

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9219
No prosze, prosze ładne cacko

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12381
5-6 kapsułek dziennie. dobra ta kreatyna, brałem ja ale łacząc z monochydratem

booe

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 215 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41494
ja mam jeszcze do tego creavolution
mysle ze 18 kaps m3 bedzie optymalne
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CARBO

Następny temat

Stacki + Spalacz

electro
Polecane artykuły