gdy priorytetem jest spalanie tkanki tluszczowej i jest zbilansowana dieta oraz trening silowy i aeroby - wokol treningu powinnien byc przedtreningowy oraz potreningowy posilek, natomiast jak jest przy aerobach, a szczegolnie po intensywnych aerobach z przyklejonym hiit'em ?
dotychczas zauwazylem, ze sporo ludzi wypija kawe i dopiero po godzine zjada posilek.. to jak to jest z tym posilkiem przed / po aerobami ?
dotychczas zauwazylem, ze sporo ludzi wypija kawe i dopiero po godzine zjada posilek.. to jak to jest z tym posilkiem przed / po aerobami ?
Krzysztof Piekarz