witam. czy ma ktos jakas dobra rozpiske lub moglby mi ktos rozpisac na rzezbe. mam 20 lat. waze 76kg, ale do kwietnia jeszcze troche masy nabiore, a pozniej chce cwiczyc na rzezbe. do dyspozycji mam dwie laweczki, skosy, wykosy, rozne gryfy, wyciagi itp... cwiczyc moge 4-5 razy w tygodniu. jakie dobre odzywki mozna do rzezby zarzucic ??
Dzieki. Pozdrawiam!!!
Dzieki. Pozdrawiam!!!
Krzysztof Piekarz
