SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przerwać czy kontynuować?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
napisalbym poprawnie - odpusc, wykuruj sie, wroc do zdrowia i cwicz dalej

ale sam wiem, ze przeziebienie nas nie zlamie - nie mowiac o tym ze nawet z grypą potrafilem ciezko trenowac



a na powaznie - ocen swoje mozliwosci, czy to zwykly katar, czy tez moze powazne oslabienie (ospalosc, bole glowy, problemy z oddychaniem) - jesli to pierwsze to marsz na trening, jesli to drugie to z wlasnego doswiadczenia powiem ci ze sesje na niewiele sie zdadza - duzo mniejszy ciezar, duzo mniej checi, czasem nawet ciezko skonczyc trening bo sie nie chce sztangi przerzucac - lepiej odpoczac i wrocic w pelni zregenerowany

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13269
ehhh juz sam nie wiem, zobacze jak bede sie czuł w niedziele pod wieczór...

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9449
Ahahaha pakovny jakie Ty bzdury gadasz czlowieku , wymiekam poprostu.
Rocznik 90 to gosc moze juz spokojnie rok cwiczyc ale to jest nie wazne. Slyszales kiedys o czyms takim jak przerwy na regeneracje pomiedzy cyklami treningowymi?? Mowi ze skonczyl wlasnie cykl na kreatynie to mozna wywnioskowac ze jedzie jakies 6 tygodni czyli mozna by zrobic przerwe cyklu. No no a jesli chcesz wiedziec to ja mam 190 cm wzrostu waze 82 mam 112 w klatce i 40 cm w łapie :) Wiec nie wiem dlaczego mowisz ze nie mozliwe jest miec 40cm przy takim wzroscie ...

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha - co z tym zrobić

Następny temat

Co wy na to???????

electro
Polecane artykuły