Cześć, mam pytanie: czy po 300g kreatyny mono w proszku vitala i carbo vitala+dieta+witaminki będą zauważalne efekty w masie mięśniowej i sile ? dodam że to mój pierwszy cykl, w lipcu mam 16 lat, ćwiczę kilka miechów,co do diety to nie mam rozpisanej ale jem tylko ryż,sery, kurczaki, kaszę, makaron,jogurty wypijam ok 1 l mleka dziennie i dużo wody niegazowanej,czyli moja dieta jest wysokobiałkowa i dlatego do niej dożucam carbo żeby uzupełnić węglowodany, mam trening 4 razy w tygodniu.
Co o tym sądzicie? będą duże efekty?
Co o tym sądzicie? będą duże efekty?
Krzysztof Piekarz
