ZMA + NITROBOLON + KREATYNA + DEXTROZA, jak brac i czy to jest dobre polaczenie ? ? ? Bo mam w domku kreatyne i dextroze i chce dokupic do tego te 2 produkty, jest wogole sens ? czy moze jakies inne propozycje bym sie zmiescil w 110zl
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
wlasnie nie wiem jaka roznica poza tym ze I jest w caps a II powder bo cena ta sama.. ogolnie jestem w chwili obecnej zacofany co do odzywek
...
a jakbym zainstalowal kreta + dex + nitro ten 500g bez zma to ? czy lepiej nitro 500g + zma ?
...
napisałeś tak że nie wiem o co chodzi. Domyślam się że masz w domu mono,jeśli tak to możesz kupić 500g nitrobolon2 i połączyć z mono , a jak bardzo chcesz to zainwestuj jeszcze w zma "apteczne" to będzie taniej
Can I at least get a blow job ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
