SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Połączenie odżywek...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1597
ZMA + NITROBOLON + KREATYNA + DEXTROZA, jak brac i czy to jest dobre polaczenie ? ? ? Bo mam w domku kreatyne i dextroze i chce dokupic do tego te 2 produkty, jest wogole sens ? czy moze jakies inne propozycje bym sie zmiescil w 110zl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15456
110zł ? rozumiem że nitro II ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1597
wlasnie nie wiem jaka roznica poza tym ze I jest w caps a II powder bo cena ta sama.. ogolnie jestem w chwili obecnej zacofany co do odzywek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12400
Nitro 2 ma lepszy skład. Bardziej oplaca się 500g prochu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1597
a jakbym zainstalowal kreta + dex + nitro ten 500g bez zma to ? czy lepiej nitro 500g + zma ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 458 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26142
napisałeś tak że nie wiem o co chodzi. Domyślam się że masz w domu mono,jeśli tak to możesz kupić 500g nitrobolon2 i połączyć z mono , a jak bardzo chcesz to zainwestuj jeszcze w zma "apteczne" to będzie taniej

Can I at least get a blow job ?

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
nie stac sie na cykl z nitro wiec daj sobie spokoj, mono + zma + omega3 + carbo i styka

-World belongs to strong and brutal-

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jeszcze do xp ?????

Następny temat

Rozpiska cyklu na kreatynie

electro
Polecane artykuły