SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cykl do oceny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, po 10 tygodniach rozlaki z kreatyna zamierzam zaczac cykl. Trening i dieta ulozona. Zamierzam zaczac od Stroma, ktorego zjem w 40 dni. Nastepnie mam problem, bo nie wiem co wziasc, oto propozycje:
a)2xKO (34dni)
b)XP (25dni)
c)KO + Nitro II (37dni)
d)KO + Crevolution (xxdni)
Do tego mam kazeine na noc (Pro Cass 85), i do uzupelnienia diety zrobie bulka z Mass XXL 3kg i 1,5kg SP80
Do tego: oliwa z oliwek, omega-3, ZMA

chcialbym zebyscie poradzili w sprawie kreatyny (chce zrobic 10tygodniowy cyk) ostatnio mialem cykl na cp i creafusion (nie bylo cp:() i cykl trwal 8 tygodni i caly czas czulem dzialanie krety, dlatego chce teraz jakis 10tyg cykl zrobic. A suplementacja chyba ok? prosze o podpowiedzi

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
moim zdaniem bierz XPe
pozdr.!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 173963
Wybrałbym XP

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 288 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5710
Raczej XP. Szczerze to nie brałem Go, ale znam sporo osób co go brały i naprawde wszycy są pozytywnie zaskoczeni !


Pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 74292
c)KO + Nitro II (37dni) to bym wybral
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15456
xpanda brałem i moge polecić
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
trance4eve -na tak długi cykl polecam sprawdzoną przeze mnie metodę bo wierzę że i na ciebie ona zadziała- zacznij od xpanda lub storma a po skończeniu pierwszego staka spróbuj KO lub crevolution/napisałem ci przykładowo więc sam dobierz to tak by w przybliżeniu wyszedł cykl o zaplanowanej długości/

pozdrawiam!.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 30014
Wszystko OK, od siebie polecam XP (brałem)

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje apokalipsa ;)

i innym takze

pozdr
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

...............(Xp)e............

Następny temat

JAKI STACK

Shoty
Polecane artykuły