SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Posiłki w szkole - co polecacie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2827
Witam
Co mozna zjeśc w szkole o gdzienie 10:00 i 13:00. Sądziłem ze można wziąc odpowiednią kanapkę na np. 10.00 a na 13.00 np. jogurt z kawałkiem chlebka.
Ale chyba to nie dobre rozwiąznie z tego co mi powiedizano. Więc co można z soba wziąśc zeby ludzie nie gnili ze mnie w szkole ?? ehhe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52620
temat już był pare razy...
ja w szkole o 10 wcinam kefir z otrębami, czasem jeszcze siemie lniane i zarodki przenne i duuużo orzechów/pestek [wieczorem wsyspuje do butelki z kefirem i gotowe :P]
a o 13 jabłko/marchew itp.....

Powyższe słowa wyrażają jedynie opinie autorki w dniu dzisiejszym. Nie mogą one służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
razowiec z maslem do tego piers i warzywo albo ser bialy i odrobina dzemu, mozesz brac posilki w pojemnikach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9896
a ile razy dziennie można jeść chleb razowy, bo słyszałem że nie wolno opierać diety na chlebie. Jem 5 posiłków dziennie, z czego ostatni jest czysto-białkowy.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
roznorodnosc to podstawa wiec ja tez moge powiedziec zeby nie opierac swojej diety na ryzu np, jezeli chleb jest naprawde z pelnego ziarna bez domieszek bialej maki i nie farbowany karmelem to mozna smialo wcinac i sie nie pytac
...
Napisał(a)
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30521
pieprzyc ludzi, bierz jedzenie do pojemnikow i sie nie przejmuj


Pozdr.

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2827
hehe dzieki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
bierz w pojeminkach neich sie smieja jak przybyczysz to pobijesz ich
ehehe
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16307
I powiesz , ja mam siłe ja mam monoc bo kuraka i kasze wpieprzam dzień i noc
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 3983 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25216
tez sie zastanawiam czy pojemników nie brac ale jakos to niezręcznie będzie

przez jakiś czas nosiłem wpc i carbo w butelce do szkoły i było bajer
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
ja kiedys przez pewien czas nosilem do szkoly kasze i takie tam ale juz znudzilo mi sie wiec nosze kanapeczki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcyjna do oceny :]

Następny temat

czy jest dobrze???

electro
Polecane artykuły