Witam
Jak prawidłowo wykonuje sie to cwiczenie aby bardziej pracowała klatka piersiowa?? Na prostych rekach czy lekko zgietych w łokciu ?? Podobno to tez jest cw. na plecy ??
Jak prawidłowo wykonuje sie to cwiczenie aby bardziej pracowała klatka piersiowa?? Na prostych rekach czy lekko zgietych w łokciu ?? Podobno to tez jest cw. na plecy ??
Krzysztof Piekarz