SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

WAŻNE - ZANIEDBYWANE PARTIE !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7695

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4101
Bo pozytywne skutki sa wielorakie!!!

Szkoda ze kulturystyka jest sportem pomijanym , niezapominajmy również o ludziach którzy to zaczeli!!!

"Mam wiarę w siebie. To jedna rzecz , którą posiadam. A kiedy masz wyrazną wizję czegoś, dojdziesz do celu" - Austriacki Dąb.
--Shin--

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Shin-sogacz-błyby-gdybym mógł dawać podwójnie.


Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...sog:) i pozdr...

necrude
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kolejny artykuł shina i kolejny raz się zgadzam. sog.

Maciej: czy mógłbyć troche szerzej opisać ćwiczenia na wzmicnienie karku i syjki? Widzałem w tv jak tajson robicł mostek na głwie i kręcił młynki. czy o czymś takim myślisz?

grosz do grosza, zbierzesz pół kosza
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37791
Mostek zapaśniczy to jest b.dobre ćwiczenie pod kilkoma warunkami:
1. pewnej gibkości i sprawności ogólnej - jeśli ćwiczysz tylko na siłowni, to może to być niebezpieczne ćwiczenie, jeśli od razu zacznbiesz mostki na głowie
2. dobrej asekuracji własnymi rękami i najlepiej jeszcze przez partnera gdy się uczysz
3. NIE WYKONYWANIA ruchów skrętowych na głowie

Niezłe ćwiczenie to ręcznik załozony na głowę - ściągamy głowę przy pomocy tego ręcznika w dół, po czym prostujemy kark oporując rękami, lub stawiamy opór karkiem gdy ściągamy głowę w dół ( ruch negatywny )

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych"
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta/zatluszczenie ciala

Następny temat

Ciekawostki treningowe

electro
Polecane artykuły