Witajcie,
Temat jest taki, polepszamy zjadliwosc 1 kg bialka z Ovopolu i :
1. ile gram slodzika dodajecie ?
2. jaki smak polecacie (producent) i ile gram na 1kg bialka.
Od razu odpowiadam ze ze wzgledu na diete niskoweglowodanowa odpoda kakao, czekolady w proszku i inne takie
Dostalem dzisiaj bialko i jade na hurtownie spozywcza, mam nadzieje ze jakies smaki w proszku beda mieli
Pozdro
Ted
Temat jest taki, polepszamy zjadliwosc 1 kg bialka z Ovopolu i :
1. ile gram slodzika dodajecie ?
2. jaki smak polecacie (producent) i ile gram na 1kg bialka.
Od razu odpowiadam ze ze wzgledu na diete niskoweglowodanowa odpoda kakao, czekolady w proszku i inne takie
Dostalem dzisiaj bialko i jade na hurtownie spozywcza, mam nadzieje ze jakies smaki w proszku beda mieli
Pozdro
Ted
Krzysztof Piekarz
Zagadalem z gosciem bo nie usmiechalo mi sie kupowac litr jednego aromatu i dostalem 8 probek. Aromaty te robi firma JAR z W-wy i rewelacyjnie komponuja sie z ovopolem.