SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co sadzicie o tej diecie??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 8 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10697
mam pytanie bo chce od stycznia rozpoczac redukcje, myslalem o ckd ale wydaje mi sie ze nie wytrzymam i wymyslilem cos takiego:

zapotrzebowanie na kalorie 2500kcal wiec dla redukcji odejme okolo 100-200kcal i mam 2300kcal

bialko 2,2g/kg = 184g = 736kcal
wegle 150g bo wiem ze niewytrzymam bez nich polowa na sniadanie i reszta przed treningiem = 600kcal

reszte kalori to kalorie z tluszczu czyli okolo 110g tluszczu

%tl~42% %ww~26% %b~32%

co sadzicie o takim rozkladzie skladnikow??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 344 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14809
moze byc. ewentualnie raz na dwa tygodnie mozesz zrobic carb-up i ok.

Iam going to stay young until I die.

...
Napisał(a)
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53303
większa część węgli w okolicach treningu, ale pozostałe rozdzieliłbym równomiernie w ciągu dnia... poziom insuliny będzie niski, ale stabilny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 8 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10697
calosc podziele na 5 posilkow z tym ze ostatni piaty posilek to bedzie tunczyk z oliwa wiec wegli tam nie dorzuce, 150g podizle na 4 posilki i powinno byc git, aha jeszcze jedno czy podczas redukcji dawac wegle od razu po treningu czy nie?? bo z tego co pamietam to podczas redukcji nie trzeba uzupelniac glikogenu po treningu, ale moge sie mylic ???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 8 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10697
calosc podziele na 5 posilkow z tym ze ostatni piaty posilek to bedzie tunczyk z oliwa wiec wegli tam nie dorzuce, 150g podizle na 4 posilki i powinno byc git, aha jeszcze jedno czy podczas redukcji dawac wegle od razu po treningu czy nie?? bo z tego co pamietam to podczas redukcji nie trzeba uzupelniac glikogenu po treningu, ale moge sie mylic ???
...
Napisał(a)
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53303
Karson po treningu nasz organizm wykorzystuje inne mechanizmy by dostarczyć składniki odżywcze do mięśni i insulina nie jest tak potrzebna..., ale wysoki poziom insuliny po treningu pozwala przestawić organizm w stan anaboliczny i zniwelować kataboliczne działanie kortizolu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 8 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10697
czyli dobrze jest dostarczyc np 20g glukozy po treningu?????
...
Napisał(a)
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53303
100 g w ciagu dnia i 50 g węgli w okolicy treningu to jedna z opcji
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby

Następny temat

Więcej białka czy węglowodanów ?

electro
Polecane artykuły