mam pytanie bo chce od stycznia rozpoczac redukcje, myslalem o ckd ale wydaje mi sie ze nie wytrzymam i wymyslilem cos takiego:
zapotrzebowanie na kalorie 2500kcal wiec dla redukcji odejme okolo 100-200kcal i mam 2300kcal
bialko 2,2g/kg = 184g = 736kcal
wegle 150g bo wiem ze niewytrzymam bez nich polowa na sniadanie i reszta przed treningiem = 600kcal
reszte kalori to kalorie z tluszczu czyli okolo 110g tluszczu
%tl~42% %ww~26% %b~32%
co sadzicie o takim rozkladzie skladnikow??
zapotrzebowanie na kalorie 2500kcal wiec dla redukcji odejme okolo 100-200kcal i mam 2300kcal
bialko 2,2g/kg = 184g = 736kcal
wegle 150g bo wiem ze niewytrzymam bez nich polowa na sniadanie i reszta przed treningiem = 600kcal
reszte kalori to kalorie z tluszczu czyli okolo 110g tluszczu
%tl~42% %ww~26% %b~32%
co sadzicie o takim rozkladzie skladnikow??
Krzysztof Piekarz
