SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pytanie o kretke

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6124
siema.jakiej firmy kreatynę poradzilibyście mi na pierwszy cykl chodzi o mono ?? i co do tego dorzucić?? dużo przeglądałem postów na ten temat ale już wkońcu zgłupiałem.:P mój staż to ponad rok z przerwami a od 7 mięsicy regularnie. z góry thx

Czas minął, co nawywijałeś już nie wróci, dlatego mówi się że na błędach się uczysz.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6124
nie no w sumie to idą ze mną po to żeby się przekonać ze to nie kox, za odżywki muszę sam zapłacić. czyli nie polecacie kreatyny i tauryny tej firmy?? z góry thx

Zmieniony przez - kristbg w dniu 2006-01-05 13:38:06

Czas minął, co nawywijałeś już nie wróci, dlatego mówi się że na błędach się uczysz.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16357
Vitalmax jest dobry i tani, do tego carbo, mozesz tez tauryne np MC Olimpu, gainer lub bialko do uzupelniania diety jesli sa braki.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6124
czy może być taki zestawik??
creatin monohydrate 500g Vitalmaxa
carbo vitalmaxa lub olimp tylko ile go kupić??
taurine mega taps 150kaps olimpu
ZMA apteczne
co sądzicie o tym zestawie?? i co kiedy brać:) z góry thx

Czas minął, co nawywijałeś już nie wróci, dlatego mówi się że na błędach się uczysz.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16357
Dobry zestawik.
Kreatyna w treningowe 5g na czczo, 5 po silowni, nietreningowe 5g na czczo, carbo Olimp lub Biogenix ok 50g po treningu z kreatyna, tauryna 2kapsy do porcji kreatyny, zma ok 30 min przed snem

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6124
wielkie dzięki. ile carbo kupić??

Czas minął, co nawywijałeś już nie wróci, dlatego mówi się że na błędach się uczysz.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
przelicz to w ten sposób, że do każdej 5g. pocji kreatyny potrzebny ci będzie 1g. tauryny i 30g. carbo...
masz proporcje i jedną wiadomą/ilość kreatyny/ więc arytmetyka powinna być już prosta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6124
kurde byłem w sklepie i nie mają ani kreatyny ani tauryny vitalmaxa jednak koleś powiedział że kreatyna HGH nutrition to prawie to samo co vitalmaxa. co myślicie odnośnie tej kreatyny 500g 55zł i jest jeszcze mieszanka kraetyny z tauryną za chyba 60 czy 65zł, tauryne też mają HGH 200 kaps za chyba 30 zł carbo olimpu 1kg za 20zł. więc jak mi radzicie kupić tą kreatyne i tauryne?? ile carbo kupić??
z góry thx

Czas minął, co nawywijałeś już nie wróci, dlatego mówi się że na błędach się uczysz.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 3983 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25216
kupuj suple w necie

zebyś nie musial daleko szukac przedstawiam pomocny link ---> https://sklep.sfd.pl/ 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6124
nie chciałbym się motać w wysyłki bo mam odwieczny problem "starzy" a tak to skoczą ze mną do sklepu

Czas minął, co nawywijałeś już nie wróci, dlatego mówi się że na błędach się uczysz.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16357
zawsze mozna zrobic tak zeby paczka ktora idzie do ciebie dochodzila bezposrednio na poczte

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6124
nie no ale nie chciałbym raczej zamawiać bo starzy chcą ze mną iść do sklepu po odżywki

Czas minął, co nawywijałeś już nie wróci, dlatego mówi się że na błędach się uczysz.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest najlepsze na siłe??

Następny temat

VITALMAX L-ARGININA

electro
Polecane artykuły