SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VITALMAX L-ARGININA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7920
Czy jest sens kupić ten produkt?? są jakieś efekty po nim, czy naprawdę po niej wzrasta wydzielanie hormonu wzrostu??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
zapamiętamy tę cenną radę


włąśnie czytam badania w myśl ktorych arginina poprzez blokowanie produkcji somatostatyny (hormonu odpowiadającego za blokowanie pracy przysadki mózgowej) była rzekomo w stanie podwyższyć sekrecję somatotropiny o około 200-300 % u osób powyżej 70-ego roku życia. (bujda na resorach )
to jeszcze nic. rzekomo reakcja przysadki na arginine maleje wraz z wiekiem a najsilniej objawia się u osób w przedziale wiekowym 18-21 lat co oznaczało by ze arginina jest w stanie zapewnić nam wyższy poziom somatotropiny niż ten uzyskany przy pomocy injekcji syntetycznej somki w ilości 2-4 IU dziennie.

brzmi pięknie prawda?

ale tylko brzmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
jakby hormo wzrost buzowal po argininie to by koncerny produkujace SAA zbankrutowały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
z ornityną i lizyna stymuluje wydzielanie ale jest to bardzo znikome

Zmieniony przez - giecik w dniu 2005-12-28 13:48:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Tak wzrasta.
A czego od tego oczekujesz?

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7920
nie chodzi mi zbytnio o masę mięśniową, ale o wzrost. Biorę tabletki pobudzające hormon wzrostu i jestem ciekaw czy ta odżywka trochę by mi pomogła, wiem że efekty były by znikoma ale zawsze coś. jakie jest wasze zdanie na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Napisz jakie bierzesz tabletki....tran?

Jeżeli chodzi Ci o wzrost nie licz na cokolwiek.
Radze sie troche porościągać.

Pozatym masz już troche lat a 170cm to nie mało.
Poczekaj pewnie jeszcze troche urośniesz.
Najłatwiej to idź do lekarza...skan nadgarstka i wszystko jasne

Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-12-28 14:32:37

Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-12-28 14:33:42

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7920
do lekarza chodze tylko że następną wizyte mam w marcu a w internecie znalazłem ten produkt i chciałem się dowiedzieć czy coś może pomoże.
czyli nie mam mieć nadzieji że to zadziała??

Zmieniony przez - Celi w dniu 2005-12-28 16:50:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
daruj sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w tej kwestii ci napewno nie pomoże

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2005-12-28 20:00:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
jednym pomaga innym nie , ciezko wyczuc , nie mozna napisac ze na pewno nie pomoze , jak tez i w druga strone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Axel w tym przypadku nic mu to nie da,

A komu pomaga urosnąć ten suplement??

Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-12-29 10:22:34

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o kretke

Następny temat

Mały Cykl - zobacz

WHEY premium