SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

szukam siły!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 189
Witam was serdecznie. Mam maleńki problem i potrzebuje pomocy. Chce zwiększyć swoja siłę bez nabierania masy. Uprawiam wspinaczkę (1,5roku). Co mam brać. :)
Z góry przepraszam jeżeli temat był wcześniej poruszany ale jestem tu nowa i nie orientuję się na stronie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74292
wiem ze na sile dobry jest jablczan...ale czy kobiety go moga brac to nie wiemnie spotkalem sie z takim przypadkiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 382 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8087
Suplement DRIVEN z firmy MRM powinien rozwiązac problem.

Doctor Y

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
też pomyslałem o jabłczanie
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74292
sam jestem ciekawy...kobiety moga uzywac jablczan na sile???
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
w sumie


czemu nie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 189
A czy potrzebna jest do tego jakaś specjalna dieta???? Jak to działa???
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74292
bo moze ja zabardzo rozwalicsam niewiem...
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74292


TCM MEGA CAPS (jabłczan kreatyny) 300 kaps.

1100 MG JABŁCZANU KREATYNY W KAPSUŁCE !!

NAJMOCNIEJSZA FORMUŁA JABŁCZANU KREATYNY -TRI CREATINE MALATE NA ŚWIECIE!!


TCM zawiera 100% jabłczanu kreatyny (Tricreatine malate), molekuły która sprzęga cząsteczkę kreatyny z cząsteczką jabłczanu.

Jabłaczan jako metabolit glukozy należący do grupy hydroksykwasów karboksylowych stymuluje insulinę i znakomicie wspomaga transport oraz pobieranie kreatyny przez komórki mięśniowe zarówno w metabolizmie spoczynkowym jak i wysiłkowym.

Jabłczan kreatyny jest obecnie jedną z najefektywniejszych form kreatyny daleko przewyższając tradycyjny monohydrat. Jabłczan kreatyny(olimp TCM) jest obok kreatyn estryfikowanych najlepiej przyswajalną formą kreatyny .
Molekuły jabłczanu kreatyny TRI CREATINE MALATE powstają w efekcie sprzęgania cząsteczek kreatyny z cząsteczkami produktów cyklu kwasu cytrynowego, i w komórkach mięśniowych mogą stanowić zapasową pulę kreatyny, wykorzystywaną w momencie wzmożonego zapotrzebowania. Jednocześnie, cząsteczki jabłczanu ułatwiają produkcję rodników fosforanowych, wiązanie ich z kreatyną i syntezę aktywnej anabolicznie i ergogenicznie fosfokreatyny, zapobiegają bolesnym skurczom mięśniowym oraz łagodzą przewlekłą, dokuczliwą obolałość mięśniową. Jabłczan keratyny olimp TCM dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie od tradycyjnego monohydratu, a rozpuszczalność ma ogromne znaczenie dla procesu wchłaniania, gdyż organizm pobiera z przewodu pokarmowego tylko to, co pozostaje w stanie rozpuszczonym.

Sposób użycia
Zalecana dzienna porcja:
4-5 kapsułek 3-4 razy dziennie przed śniadaniem, po treningu i przed snem.


Skład
jabłczan kreatyny (tricreatine malate), celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, stearynian magnezu-substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki


Cena: 89,00 zł
81,00 zł
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 37701
a czemu by miala niebrac !!
rozwalic co ty przeciez to nie koks !

spokojnie mozesz siegnac po jakas kreatyne ! mono zdecywdownaie odpada bo zaleje wodą i beddziesz cięzsza a to rpzy wspinaczce to raczej niewskazane ! jabczan jest do tego tyle dobry ze daje sile i niezalewa wodą tak jak to jest przy stosowaniu mono !

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74292
nie wiem...na suplach dla kobiet sie nie znam...

Zmieniony przez - DaroNigga w dniu 2005-12-10 02:06:40
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Flax 1000

Następny temat

X-PAND

electro
Polecane artykuły