SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam Spalacza, bralem juz Clenburexin, szukam czegos mocniejszego teraz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2
Witam

Waga:94
Wzrost: 185

Wlasnie robie cykl kreatyny, i po nim chcialbym siegnac po jakis spalacz. Bralem juz Clenburexin, bylem zadowolony z efektow. Tym razem chcialbym sprobowac cos mocniejszego, tylko najlepiej aby nie mialo zbyt wielu efektow ubocznych. Co polecacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3903 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
http://www.sfd.pl/sklep/Scitec_nutrition_REVEX-16-opis28168.html 

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1063
J.W
Sam stosowalem Revexa i moge go polecic , na koniec cyklu redukcji sporo pomógł.
Co do efektów ubocznych nie spotkały mnie żadne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 55123 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 334736
sprawdzę go także
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 4097 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32624
polecam meltdown od vpx'a

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3903 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
stojeden
polecam meltdown od vpx'a

Daj spokój. Gość jest ewidentnie początkujący w tych tematach a Ty mu odrazu polecasz spalacz z johą ...

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 4097 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32624
chciał coś mocniejszego to dostał, poza tym ile tam tej johy jest

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 55123 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 334736
wydaje mi się, że z tych legalnych nic nie jest przegięciem, inaczej się to ma z piwniczna produkcją z allegro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

uns - suplementy

Następny temat

czy dostane te produkty w usa?

WPC zestaw