Szacuny
49
Napisanych postów
11477
Wiek
54 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
94174
Weider to pierwsza firma odżywkowa, z wielkimi tradycjami, chyba jedyna która ma fabryki w tak wielu krajach. Kreatyna o której mówisz produkowana jest w niemieckim laboratorium, a więc tam gdzie pierwszy raz kreatynę wyprodukowano i opatentowano, więc możesz ją śmiało kupić.
Szacuny
49
Napisanych postów
11477
Wiek
54 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
94174
Kreatynę w tej cenie ma dystrybutor Weidera na Polskę. Tyle że nie ma jej od dawna i z tego co wiem to czekają na dostawę. Jak już będzie to będzie w każdym sklepie.
Szacuny
1
Napisanych postów
1770
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
29460
jestem ze szczecina i u nas kupisz ja za 75zl, tak zrobilem jednak nie przekonalem sie do niej jest bardzo slaba(jednak na kogos inego moze dzialac lepiej) i zaluje ze ja kupilem, wole kreatynke hi-teca
Szacuny
49
Napisanych postów
11477
Wiek
54 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
94174
Różnica zdań bierze się stąd, że każdy jest inny, ludzie różnie się odżywiają, różnie ćwiczą, mają różną suplementację i różne organizmy. Jedni psioczą na Megabola czy Olimpa a inni mówią że po ich kreatynie przytyli najwięcej. Niedawno ktoś tu narzekał na kreatynę Prolaba, a to bardzo uznana marka. Najlepiej sprawdzić samemu. Weider to uznana firma i kreatyna jest mikro, ale to nie znaczy że każdy będzie miał po niej super efekty.