Szacuny
30
Napisanych postów
173
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
4257
Wtam
Interesuje mnie to czy mozna robic raz w miesiącu trening wydolnościowo-siłowy czy raczej nie powinienem robic takiego trenigu bo sie tylko spala mięśnie jeżeli moim celem jest budowa masy mięśniowej.Czekam na odpowiedz.pozdro
Szacuny
3
Napisanych postów
602
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
6818
oczywiście możesz pomiędzy planami masowymi zrobić np. 4 tygodniowy plan wytrzymałościowy z większym zakresem powtórzeń w seriach ew. większą liczbą serii i mniejszymi odpoczynkami między seriami i ćwiczeniami
zaraz znajde to dam Ci dobry link
łap: https://www.sfd.pl/temat196015/
Zmieniony przez - Wołek_16 w dniu 2005-12-04 09:16:25
Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)
Szacuny
2
Napisanych postów
1137
Wiek
41 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
6903
"...czy mozna robic raz w miesiącu trening wydolnościowo-siłowy..."
jezeli chodzilo ci tylko o jeden trening w miesiacu, bo tak mozna wywnioskowac z tej odpowiedzi, to minie sie to z celem. jak napisali przedmowcy, dlugofalowy trening wydolnosciowo-silowy da dobre rezultaty (a przynajmniej powinien)