... Świeta tuz tuz wiec trzeba nastawic rodzinke
... Powiedzmy, ze kwota jaka moi staruszowie zdolni sa przeznaczyc to 300zl. Narazie moim priorytetem jest masa ale w lutym zaczynam sie rzezbic... Obecnie jestem w 2tyg. cyklu Nitrobolon II + mono...Planuje go zakonczyc jakos w polowie grudnia...
i teraz najwazniejsze....czy lepiej zainwetowac w suple, ktore pomoga mi w rozwoju masy miesniowej, czy moze juz zbierac specyfiki, ktore pomoga mi w walce z fatem? wybierzcie, ktora z tych opcji jest lepsza i podajcie prosze dokladne nazwy supli. moja waga to ~100kg wzrost 190cm...tutaj sa moje fotki( www.sfd.pl/temat233745/ ), ktore moze w jakis sposob pomoga Wam w odpowiednim doborze odpowiednich suplementow...
pzdr
czacha
Zmieniony przez - czacha001 w dniu 2005-11-21 15:35:05
Zmieniony przez - czacha001 w dniu 2005-11-21 15:36:15
Krzysztof Piekarz

.