SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pożywny prezent na gwiazdkę ;-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Witam wszystkich!

Otórz gwiazdka tuż, tuż a ja mam nie lada problem. Otóż chciałbym zacząć swoją suplementacje właśnie w nowym roku ( takie o sobie postanowienie noworoczne ). Mój staż jest stosunkowo krutki - w styczniu minie ok. 2 miesięcy na siłowni i ( nie wiem czy ma sie to rzeczy ) ponad rok ćwiczę karate. Trening siłowy był przemyślany oczywiście ( ACT Michaila ) i dieta też. Od pierwszego chcę zacząć trening HST. Teraz tylko mam prośbę. Moim celem jest masa i chciałbym sobie jakoś dopomóc ale niestety moja wiedza na temat odżywek jes bardzo uboga. Jak przeglądałem sobnie forum i sklepik to natrafiłem na kilka ciekawych pozycji:

1.Biogenix Pro Longatum
2. Multipower Super Gainer
3. Ultimate Nutritio Prostar Whey Protein
4. Universal Gain Fast

Czy polecilibyście mi któryś z tych? I co sądzicie o gainerkach z dodatkiem l-karnityny i kreatyny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Przepraszam, że jeszcze raz odnawiam teat ale w noc nie zeditowało mi posta :/ nie wiem czemu.

Jeśi w Vitalmax'ie jest troche kreatyny to znaczy, że lepiej go narazie nie brać, tak? I czy będe musiał jeszcze zażywać jakieś inne suplementy biorąc pod uwagę, że trenuję SW ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
opcja 1 i 3 to białka, a 2 i 4 to gainery
skoro walisz masę to potrzebujesz kalorii
zatem wybrałbym gainerka
jeśli masz braki białka w diecie ono też się przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
kup jakiegos gainera
mass xxl,vitalmax1 albo 2,mct gainer,gain bolic
mozesz spróbowac z kreatyną
do tego carbo
jesli masz braki w diecie to jakies białeczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Gainer 2 Vitalmaxa.
L-karnityne sobie odpuść bo CI nie potrzebna wogóle

Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-12-12 07:21:53

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
trudno w ciemno nie widzac calej diety ocenic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
ja jak polecalem tak i bede caly zcas polecal:mass xxl treca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Moja dieta: https://www.sfd.pl/temat232592/

Czy opłaca mi się kupować gainerka z kreatyną? Czytałem, że lepiej nie walić krety jak sie jest początkującym

P.s. W sklepiku nie można dostać mass XXL czy może przeoczyłem
P.p.s. Można Carbo zastąpić glukozą? ^^

Zmieniony przez - Kogaion w dniu 2005-12-12 23:26:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
nie oplaca sie kupowac gainera zkreatyna jak juz chcesz to kup sobie oddzielnie kreatyne jesli jestes poczatkujacym niek upuj kreatyny nie przyda ci sie. mass xxl nie ma w sklepie sfd.

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Można Carbo zastąpić glukozą


Możesz

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Hmm.. ciekawie wygląda ten Mass XXL ale czym sie różni nowa wersja od starej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
opakowaniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepiej 2xXPE cyz XPE+CLOUT ???

Następny temat

jak zamowic NOWEDEX XT z USA?

Wiecej