witam mam takie pytanie otoz cwicze 4 razy w tyg.
1 dzien plecy i biceps
2 dzien klata i kaptur
3 dzien barki i triceps
4 dzien ? ? ? ? ?
i mam pytanie czy w 4 dzien robic np nogi i brzuch i przedramie czy np znow robic klate?? tzn czy oplaaca sie robic klate 2x w tygodniu???
1 dzien plecy i biceps
2 dzien klata i kaptur
3 dzien barki i triceps
4 dzien ? ? ? ? ?
i mam pytanie czy w 4 dzien robic np nogi i brzuch i przedramie czy np znow robic klate?? tzn czy oplaaca sie robic klate 2x w tygodniu???
POZDRAWIAM
Krzysztof Piekarz
