Szacuny
5
Napisanych postów
815
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
3293
Witam ! znow ja :)
Wiec tak... Jestem na cyklu kreatynki. Ale za 2 tygodnie sie koczny ( cykl 6 tygodni) i co polecacie w tym czasie ( 6 tygodni przerwy od kolejnego cyklu kretki)?
Myslalem moze nad bialkiem? Moze mass xxl?? czy warto ?
I teraz tak... Za to mnie zbluzgacie( ale wielu cwiczoacych tak ma... i prosze mimo wszystko o sensowna odpowiedz!) NIE MAM DIETY ! tzn, nie komnkretnej... jem przewaznie 5 posllkow dziennie, staram sie aby byly to posilki wysoko bialkowe itd... ale po prostu ciezko jest mi zapewnic kompleksowa diete np niewiem 200g sera, 100 g czegos tam... z powodu nie innego jak glownie pieniazki.
i teraz pytanie czy warto to bialko ? i jak czesto ile brac? kolo 50g po treningu ? ile przed posilkiem itd... BEDE WDZIECZNY ZA SENSOWNE ODP!
Life could be so much easier, if we just could look at the source code
Szacuny
5
Napisanych postów
1284
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
12989
skoro nie masz diety to kup sobie ostrowie i wcinaj 2- 3 razy dziennie (do sniadania, po treningu, przed snem), napewno jakos uzupelni to wielkie braki w diecie ktorej nie ma, napewno nie zaszkodzi a przydac sie moze
Szacuny
14
Napisanych postów
1642
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
16357
3D odpusc. jesli chcesz bialko to wybierz cos z tego: Perfect Whey Protein, SP80, Prolongatum lub bialka Vitala. ale to naprawde zalezy od tego czego ci brakuje bo jesli masz w diecie bialka tyle ile powinienes to nie ma sensu go kupywac tak samo gainer
Szacuny
5
Napisanych postów
815
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
3293
Dzieki czarnyyy, stary ale nei znasz nikogo kto mial bialko np bez diety ? Wiec powiedz tak: Twoim zdaniem warto czy nie warto? jesli tak to jak brac ile... a moze cos zamiast tego ??? bo to nie musi byc bialko!
Life could be so much easier, if we just could look at the source code
Szacuny
5
Napisanych postów
815
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
3293
Dzieki czarnyyy, stary ale nei znasz nikogo kto mial bialko np bez diety ? Wiec powiedz tak: Twoim zdaniem warto czy nie warto? jesli tak to jak brac ile... a moze cos zamiast tego ??? bo to nie musi byc bialko!
Life could be so much easier, if we just could look at the source code
Szacuny
5
Napisanych postów
815
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
3293
Dzieki czarnyyy, stary ale nei znasz nikogo kto mial bialko np bez diety ? Wiec powiedz tak: Twoim zdaniem warto czy nie warto? jesli tak to jak brac ile... a moze cos zamiast tego ??? bo to nie musi byc bialko!
Life could be so much easier, if we just could look at the source code
Szacuny
5
Napisanych postów
815
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
3293
Dzieki czarnyyy, stary ale nei znasz nikogo kto mial bialko np bez diety ? Wiec powiedz tak: Twoim zdaniem warto czy nie warto? jesli tak to jak brac ile... a moze cos zamiast tego ??? bo to nie musi byc bialko!
Life could be so much easier, if we just could look at the source code
Szacuny
5
Napisanych postów
815
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
3293
Dzieki czarnyyy, stary ale nei znasz nikogo kto mial bialko np bez diety ? Wiec powiedz tak: Twoim zdaniem warto czy nie warto? jesli tak to jak brac ile... a moze cos zamiast tego ??? bo to nie musi byc bialko!
Life could be so much easier, if we just could look at the source code