SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

a może by bialko ? :D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3293
Witam ! znow ja :)
Wiec tak... Jestem na cyklu kreatynki. Ale za 2 tygodnie sie koczny ( cykl 6 tygodni) i co polecacie w tym czasie ( 6 tygodni przerwy od kolejnego cyklu kretki)?
Myslalem moze nad bialkiem? Moze mass xxl?? czy warto ?
I teraz tak... Za to mnie zbluzgacie( ale wielu cwiczoacych tak ma... i prosze mimo wszystko o sensowna odpowiedz!) NIE MAM DIETY ! tzn, nie komnkretnej... jem przewaznie 5 posllkow dziennie, staram sie aby byly to posilki wysoko bialkowe itd... ale po prostu ciezko jest mi zapewnic kompleksowa diete np niewiem 200g sera, 100 g czegos tam... z powodu nie innego jak glownie pieniazki.
i teraz pytanie czy warto to bialko ? i jak czesto ile brac? kolo 50g po treningu ? ile przed posilkiem itd... BEDE WDZIECZNY ZA SENSOWNE ODP!

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16357
"i teraz pytanie czy warto to bialko" - jakie bialko ?!

Zmieniony przez - Czarnyy w dniu 2005-11-05 14:40:47

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
Myslalem moze nad bialkiem? Moze mass xxl??
mass xxl to nie białko...

chcesz sensownych odpowiedzi
za zadajesz bezsensowe pytania
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12989
skoro nie masz diety to kup sobie ostrowie i wcinaj 2- 3 razy dziennie (do sniadania, po treningu, przed snem), napewno jakos uzupelni to wielkie braki w diecie ktorej nie ma, napewno nie zaszkodzi a przydac sie moze

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3293
Wiem ze mass xxl to nie bialko. Wec warto tego "massa"? a bialko niewiem moze 3d protein treca? moze cos polecicie?

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16357
3D odpusc. jesli chcesz bialko to wybierz cos z tego: Perfect Whey Protein, SP80, Prolongatum lub bialka Vitala. ale to naprawde zalezy od tego czego ci brakuje bo jesli masz w diecie bialka tyle ile powinienes to nie ma sensu go kupywac tak samo gainer

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3293
Dzieki czarnyyy, stary ale nei znasz nikogo kto mial bialko np bez diety ? Wiec powiedz tak: Twoim zdaniem warto czy nie warto? jesli tak to jak brac ile... a moze cos zamiast tego ??? bo to nie musi byc bialko!

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3293
Dzieki czarnyyy, stary ale nei znasz nikogo kto mial bialko np bez diety ? Wiec powiedz tak: Twoim zdaniem warto czy nie warto? jesli tak to jak brac ile... a moze cos zamiast tego ??? bo to nie musi byc bialko!

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3293
Dzieki czarnyyy, stary ale nei znasz nikogo kto mial bialko np bez diety ? Wiec powiedz tak: Twoim zdaniem warto czy nie warto? jesli tak to jak brac ile... a moze cos zamiast tego ??? bo to nie musi byc bialko!

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3293
Dzieki czarnyyy, stary ale nei znasz nikogo kto mial bialko np bez diety ? Wiec powiedz tak: Twoim zdaniem warto czy nie warto? jesli tak to jak brac ile... a moze cos zamiast tego ??? bo to nie musi byc bialko!

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3293
Dzieki czarnyyy, stary ale nei znasz nikogo kto mial bialko np bez diety ? Wiec powiedz tak: Twoim zdaniem warto czy nie warto? jesli tak to jak brac ile... a moze cos zamiast tego ??? bo to nie musi byc bialko!

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyrosty

Następny temat

GAIN BOLIC 6000

electro
Polecane artykuły