SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer, czy może białko (porada)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 920

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 915
Witam, mam 16 lat, 168 cm wzrostu..61 kg, od dłuższego czasu cwicze w domu na sucho, a od 2 dni stosuję małą dietę no i chciałbym dokupic jakies suple, co radzicie ? gainerek i jaki (nazwa) ? czy może białko, rownież prosze o nazwe :>

aktualnie wygladam tak: http://img193.imageshack.us/i/imggn.jpg/ 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 971
Kup sobie mutant massa albo monster massa z gainerów. Białko sam jem ultimate protein Trec'a i moge je polecić. Ostrowia tańsza, ale jeszcze jej nie próbowałem, więc nie mam o niej zdania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
najpierw popracuj nad dietą !!! bez dobrze dopracowanej diety, nie wiesz czego Ci brakuje wiec nikt Ci nie powie co brać, a czego nie...
suple to uzupełnienie braków ów diecie !!!
wiec zamiast wydawac kase na suple zakup kuraka, ryz, kasze itd itp... lepiej na tym wyjdziesz

" bez diety nie ma atlety "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

l-karnityna - przedawkowanie

Następny temat

Olimp glukozamina profilaktycznie?

WHEY premium