SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer czy moze bialko ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strzala %)
Mam taki maly problem niedawno zaczalem cwiczyc przez pierwszy dwa miesiace intensywnego treningu wszystko bylo dobrze miesnie rosly oponka wokol brzucha nie chociaz jadelm bardzo duzo ostatnio kupilem nowego gainera biogenixa monster mass i po trzech tygodniach uzywania zamiast wzrostu chociaz troche miesni zauwazylem zwiekszenie brzucha a nie miesni :/ i teraz pytanie czy lepiej jezeli teraz kupie sobie proteinek albo samego bialka serwatkowego czy wogole odstawic to scierow weglowo bialkowe bo tylko bebech rosnie ?? :/
pozdro 5000
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2641
jedno i drugie jest tylko dodatkiem do diety wybor pomiedzy gainerem a bialkiem zalezy wylacznie od brakow w diecie,wiec zdecduj czego ci brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem :( chcialem dzieki gainerowi nie uzyskiwac jakiegos super efektu poprostu zeby miesnie mialy czy sie odzywiac i troche nabrac takiej kraglosci ale zamiast tego widze ze brzuch nabiera cech jakie mialy nabierac moje rece :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2641
idz wpierw do dzialu odzywianie i poczytaj sobie o diecie ,dopiero potem pomysl nad zakupem bialka lub gainera w zaleznosci czego ci bedzie brakowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2641
wpierw zajrzyj do dzialu odzywianie i uloz sobie porzadna diete ,dopiero potem pomysl o zakupie bialka albo gainera w zaleznosci czego ci bedzie w diecie brakowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8485
dokladnie dieta jest strasznie wazna i w bardzo duzej mierze od niej zaleza twoje efekty wypracowane na silce. gainer czy tez bialko to tylko i wylacznie uzupelnienie jej. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli mam po zawodach :P ja i dieta hehe :)
3m sie i rosnijcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
rozwaliles mnie z ta strzalka

jesli nie mozesz miec diety to chociaz staraj sie dobrze odzywiac

odstaw gowna i jedz zdrowo : kasze, ryze, makarony, chleb razowy, piersi z kurczaka, warzywa, owoce, ryby (tunczyki, makrele itd), otreby, jajka itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie miala byc strzalka tylko strzykaweczka :P wiem ze jest poglad jesz gowno wygladasz jak gowno :) no ale nie jem byle scierwa z mc'smietnika jem duzo mieska indyczego ryzu ziemniokow jajek juz nie jem bo jedzac je codziennie dostelem w tym momencie jajko-wstretu :P z tego co wiem to przy budowie masy powinna byc nadwyzka kaloryczna zeby miesnie mialy z czego czerpac no ale jak pisalem zamiast w rece, cycki, idzie w brzuch i uda :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 15 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 690
wdług mnie odstaw gainer,a dorzuć aeroby-spalisz tłuszczyk.
a białkiem to nie wiem,przelicz ile dziennie potrzebujesz......pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pieniążki do WydanIa

Następny temat

PytAdnie dla KUMAtych TCM +MOno +DExtro + GlutamiNA????

WHEY premium