mój problem polega na tym, że przy robieniu pompek mdleją i mocno bolą mnie barki, najgorszy ból jest zaraz po skończeniu serii. Czemu tak sie dzieje?? Czy można temu zaradzić?? Sogi polecą 

Ilość wyświetleń tematu: 1569

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko
http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !
ale przecież pompki są po to, aby rozwijać siłę mięśni klatki piersiowej, a nie barków. Prosiłbym o jakiś wykład na temat "ułożenie rąk i tułowia podczas wykonywania pompek + rysunek pomocniczy
jak ktoś pomoze dam soga pozdrohttp://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły