SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

III CYKLICZNOŚĆ - GRUPA II CYKL I

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
__MaRiO__

Można zamieniać ćwiczenia, byle zgodnie z zasadami i wymogami planu.

Podj co czym chcesz zamianieć.

-------------------

seboeoe

Zapraszam do Grupy V - post obok


GRUPA V - "Redukcyjna"

Tutaj do cyklicznej pracy zapraszam wszystkie osoby, które borykają się z problemem nadwagi.W grupie tej pracowac bedziemy z osobami, które nie miały styczności z treningiem siłowym lub miały takowy jedynie sporadycznie, incydentalnie.

Celem zajęć w tej grupie będzie:

-pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej

-"szlifowanie" sylwetki

-budowanie masy i siły mięśniowej

CYKL I

https://www.sfd.pl/temat225081/

Zapraszam

KROK PO KROKU PIERWSZY ROK TRENINU ZA RĄCZKĘ
------------------------

fiszon

i pozostali - nie było mnie, miałem wyjazd - pisałem o tym na forum

Cykl II rusza dziś/jutro

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15456
Michail kiedy będzie cykl II ??? da rade dzisiaj ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 28 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13482
spoko i tak postanowilem czekac bo kretke kupilem i od poniedzialku ma mzamiar zaczac.... =D pozdro i czekam na czesc 2 z niecierpliwoscia :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5452
A ja mam male pytanoko. Za 3 tygodnie koncze I cykl i nie wiem czy zaczac odrazu cykl 2 czy zrobic jakis tydzien lub 2 malej przerwy.

Co czyni człowieka człowiekiem?

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
przemo784

Jeśli nie byłeś wcześniej "zajechany", to między Cyklami I a II nie robimy regeneracji.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15456
Michail kiedy wrzucisz cykl II ???
pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail

Chcę zamienić np:
francuskie wyciskanie sztangi za głową, siedząc
na
francuskie wyciskanie leżąc do czoła

O takie zamienniki właśnie mi chodzi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 694
IMHO francuskie lepsze wiec nie zmieniaj=]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7443
Michail
Mam do cibie pytanie kiedy wrzucisz cykl II poniewaz juz w zeszlym tygodniu skoczylem I i nie wiem co teraz robic czy ciagnac go dalej az nie pojawi sie II czy moze mala przerwa do tego czasu

Pozdrawiam


Zmieniony przez - jimmy180 w dniu 2005-10-11 11:09:20
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 229
Cześć! Cwicze cykl pierwszy program I od ok tygodnia. Cwiczenia w pierwszym dniu odpowiadają mi, lecz niepasuje mi jedno cwiczenie w 2 dniu, a mianowicie podciaganie na drążku szeroko do klatki. No i problem jest w tym ze w ten sposób nadchwytem podciagne sie raz, z bólem 2 razy. Czy da rade zamienic to cwiczenie na podciaganie sie chwytem neutralnym (bo nie ma waskiego drazka do podciagania podchwytem)???? Lub zeby zamienic to cwiczenie np. na wyciskanie sztangi zza karku, albo przyciaganie drazka wyciagu do karku, lub przyciaganie sztangi do brzucha w opadzie tulowia??? Na co to najlepiej zamienic???? POZDRO
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening pod mete

Następny temat

mój trening-co zmienić, ocena

electro
Polecane artykuły