Witam jestem po prawie po cyklu masowym (mono+nitro+dextro juice) efekty swietne, moje pytanie bo teraz zrobie regeneracje i pozniej chcialbym zaczac cykl czysto silowy jakie supel polecacie (mam HMB MEGA CAPS 600kps +Cell pump 665g) napiszcie co ewentualnie do tego dokupic jak najtaniej jak najlepiej:) zalezy mi na jak najwiekszej sile podczas nastepnego cyklu.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
dobra dieta + dobra regeneracja + 5g hm dziennie (2g rano 2 przed treningiem 1 na noc)+ cell pump (1 porcja rano) + x pand( 30 min przed treningiem ) ((zamiast x panda moze byc Knockout olimpa)) = mega sila
http://www.sfd.pl/temat227679_strona1/ -moje zdjecia
...
dorzuc do tego witaminki jakies z dobrym skladem farmaceutyczne omega 3
na noc kompleks witamina c + za ( moze byc apteczne )
na noc kompleks witamina c + za ( moze byc apteczne )
każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych
...
czysta siła powiadasz...
CP jak najabrdziej
mono także może być
tutaj trening ma duże znaczenie i odpowiednia regeneracja
CP jak najabrdziej
mono także może być
tutaj trening ma duże znaczenie i odpowiednia regeneracja

trener, instruktor, zawodnik ifbb
http://www.sfd.pl/Marian__Dziennik_i_porady_dla_Juniorów-t993712.html
...
ok czyli moze byc tak?
rano CP+HMB
przed treningiem: KO
po treningu: Mono+HMB
przed snem: HMB+ZMA(apteczne)
Mam jeszcze jedno pytanie czy oplaci sie dorzucic GLUTAMINE? Jezeli tak to gdzie ja dorzucic i ile kupic tej glutaminy?
rano CP+HMB
przed treningiem: KO
po treningu: Mono+HMB
przed snem: HMB+ZMA(apteczne)
Mam jeszcze jedno pytanie czy oplaci sie dorzucic GLUTAMINE? Jezeli tak to gdzie ja dorzucic i ile kupic tej glutaminy?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz