SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Maksymalna siła!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5015
Witam jestem po prawie po cyklu masowym (mono+nitro+dextro juice) efekty swietne, moje pytanie bo teraz zrobie regeneracje i pozniej chcialbym zaczac cykl czysto silowy jakie supel polecacie (mam HMB MEGA CAPS 600kps +Cell pump 665g) napiszcie co ewentualnie do tego dokupic jak najtaniej jak najlepiej:) zalezy mi na jak najwiekszej sile podczas nastepnego cyklu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31924
dobra dieta + dobra regeneracja + 5g hm dziennie (2g rano 2 przed treningiem 1 na noc)+ cell pump (1 porcja rano) + x pand( 30 min przed treningiem ) ((zamiast x panda moze byc Knockout olimpa)) = mega sila
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7851
dorzuc do tego witaminki jakies z dobrym skladem farmaceutyczne omega 3
na noc
kompleks witamina c + za ( moze byc apteczne )

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5015
a jak bm chcial do tego jeszcze dorzucic mono bo mi zostalo to moze po treningu?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
czysta siła powiadasz...

CP jak najabrdziej mono także może być

tutaj trening ma duże znaczenie i odpowiednia regeneracja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5015
ok czyli moze byc tak?
rano CP+HMB
przed treningiem: KO
po treningu: Mono+HMB
przed snem: HMB+ZMA(apteczne)

Mam jeszcze jedno pytanie czy oplaci sie dorzucic GLUTAMINE? Jezeli tak to gdzie ja dorzucic i ile kupic tej glutaminy?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna i kawa??

Następny temat

Łączenie suplementów

electro
Polecane artykuły