SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Fundament masówki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 672
Hey...ostanio u mnie krucha z kasą...i jeszcze szykuja sie wydatki
a włąsnie chciałem zacząc z suplami...powiedzcie mi o skarbnice kulrurystycznej wiedzy ;) co jest fundamentem suplemtaci w masówce ? zainwestowac w gainera czy białko ...licze na dobre rady thx wilkie za pomoc...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
Fundamentem jest dieta, pozniej trening, pozniej suple, pozniej koksy. Kolejnosc nieprzypadkowa.

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
podstawą masówki jest DIETA
jesli jej nie masz to idz to działu odżywianie
gainer i białko to produkty zbędne przy dobrej diecie
pozdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 672
pzreczuwałem to ... :P ale chodzi mi co kupić jako uzupełnienie ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37701
zalezy co Ci brakuje w diecei jesli bialka kup bialko jesli ww to kup gainera jesli niczego to kup kreatyne !

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 672
to ze sie nie znam na suplach i cały czas jechałem na diecie to nie musicie mnie birac za idote ... nie prosze was o rade w sprawie koksów czy tp. tylko w miare "nieco" innej sprawie... :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37701
niekt Cie niebierze za idiote i niekt niepoleca koksów
napisalem ci co i jak ! więc nieiwme oco chodzi !

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 672
thx ... :D
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Gainer i kreatyna to podstawa każdej masówki przy odpowiednim zarciu.Witaminy, woda.
do tego jak potrzeba bialko.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37701
a ja nigdy nierobie masówki z gainerem !

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
ja tam wole carbo i proteiny zamiast gainerow

-World belongs to strong and brutal-

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co do cell pump??

Następny temat

TCM vs Cell Pump

electro
Polecane artykuły