SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

bcaa !!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 724
siemka .Cwicze 2,5 miesiąca .Chce kupić bcaa ?? dobry pomysł ograniczy katabolizm ?? jeśli nie to to co kupić żeby wyniki polepszyć?? dieta jest trening na mase.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
****a nic!
troche cierpliwosci!
gainer/białko w zależności od braków w diecie której podejrzewam że wogule nie masz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
bcaa przy treningu na mase zdecydowanie odradzam
Twój staż jeszcze nie jest zbytnio imponujący
ułloż dobrą diete i ewentualnie uzupełnij ją gainerem/białkiem
pomachaj jeszcze troche na sucho bez supli
myśle że za 2 miechy możesz za***ać sobie kreatyne+dodatki
pozdr.!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21996
jak masz diete na mase to po co Ci bcaa ??

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 724
acha czyli bcaa odpada .A kretke teraz to moge uderzać??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21996
poczekaj jeszcze troche. ułóz dobrą diete, dobry plan treningowy, zakup gainer i/lub białko jak masz braki w diecie, carbo po treingu, omega3, witaminy.

Zmieniony przez - evernever w dniu 2005-09-11 11:19:56

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 724
no to poczekam trudno .Ale chyba bedzie na co??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21996
kie pisz po polsku

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 724
ok po polsku bedzie ile czasu jeszcze czekać?? dokładnie to ćwicze ze 3 miesiące
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21996
zalezy z czym. bo jak z kretą to jeszcze z 3 miechy, jak z resztą czyli dieta itd to odrazu

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 724
no skoro tak mówisz :> a co teraz mógłbym wziąść żeby wyniki poprawić??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21996
zrób tak:
1.najpierw dział odzywianie, poczytaj posty podwieszone, ułóz diete na mase
2.dział trening, ułóz trening na mase
3.wróc tutaj jesli masz braki w diecie zeby je uzupełnic gainerem/białkiem

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand i KO

Następny temat

4 pytania odnosnie monohydratu

electro
Polecane artykuły