pytanie w temacie
czy istnieje takie rozplanowanie treningu ( ilość powtórzeń, przerwy między seriami, czas i ilość treningów w tygodniu ) aby organizm wydzielał więcej hormonu wrostu ?? Mam 17 lat 180 cm wzrostu 76 kg i chciałbym wznowić trening z ciężarami, jednak bez przysiadów, martwych ciągów itp. Jednak nie chce, aby ten trening w jakikolwiek sposób zahamował mój wzrost, wręcz przeciwnie
jeśli ktoś sie na tym dobrze zna prosze o rade
będą sogi 
czy istnieje takie rozplanowanie treningu ( ilość powtórzeń, przerwy między seriami, czas i ilość treningów w tygodniu ) aby organizm wydzielał więcej hormonu wrostu ?? Mam 17 lat 180 cm wzrostu 76 kg i chciałbym wznowić trening z ciężarami, jednak bez przysiadów, martwych ciągów itp. Jednak nie chce, aby ten trening w jakikolwiek sposób zahamował mój wzrost, wręcz przeciwnie
jeśli ktoś sie na tym dobrze zna prosze o rade
będą sogi 
Krzysztof Piekarz
hmm mozesz powisiec na drazku (moze Ci troche pomoze) ale nie spodziewaj sie ze w ciagu miesiaca urosniesz 5cm
no i coś na klatke oprócz pompek bo każdy ma na punkcie klatki kompleks chyba
wiem że unikając obciążeń kręgosłupa można smiało ćwiczyć bo już taką opcję stosowałem zeszłej zimy