SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KREATYNA TREC Z CZYM ? WODA ? MLEKO ? ODP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 438
jestem nowy w suplementach mam kreatyne w proszku trec 300 g z czym ją się bierze na sucho w z mlekiem czy z wodoą dam soga > prosze o odp ?? dz

(His Infernal Majesty)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21996
bierz z wodą i z jakimś transporterem, czyli jak bierzesz rano na czczo to z np z tauryną a po treningu z carbo.

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27527
miarka - proszek do buzi - > popić wodą ( lub carbo )
lub
rozpuścić w wodzie -> wymieszać -> szybko pić ;]
1

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17102
bierzesz 5 g kreayny i mieszasz z glukozą ( jak nie amsz problemow z tłuszczem ( 40g lub jak masz problmey to z carbo rpóniez 40g do porcji kreatyne ( 5g) dodatkowo możesz dac 2 g taurynki albo kup dextro juce olimpa i pij do porcji 40g to nie bedziesz musiał kupić osbono glukozy czy carbo oraz tauryny. Bo w składznie masz już i tauryni i dextroze co jest dobrym transoprterem kreatyny.

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 438
dzięki dałem już songa

(His Infernal Majesty)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17102
mleko odradzambo tluszcze spowalniaja wchlanianie kreatnyny

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
****a jestes użytkownikiem
nie możesz dawać sogów
co najwyżej duchowe
pozdr.
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
i na co sie bulwersujesz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
nie wiem banan
przemęczenie potreningowe może
pozdr.
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
aha , no moze

bo wiesz..nie kazdy wie ze nie moze dac soga bez abona - ja taka sytuacje wiidze,przynajmiej raz lub dwa razy dziennie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
hehe nom ja też nie raz to widze
ale przyznaj-w****iające to jest
pozdr.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można połączyć..???

Następny temat

czy moze tak być??

electro
Polecane artykuły