Szacuny
6
Napisanych postów
342
Wiek
41 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
2486
otóż xpand biore tak jak piszecie, tzn naczczo jedną plaską miarke xpand'a w nietreningowe a w treningowe rano i przed treningiem jeszcze jedną. Ale jak mam brac w takim razie BCAA ? od razu po xpand'zie czy przed ?????