Witam, jestem nowy na forum i witam wszystkich. Forum od jest dla mnie kopalnia wiedzy n/t kulturystyki i fitness za dzieki :) :)
Otoz jestem na diecie redukcyjnej i po porannych aerobach moje sniadanie sklada sie z chudego mleka, WPC oraz jakichs platkow sniadaniowych, nie moge z tego typu posilku zrezygnowac z racji przyzwyczajenia. Mam watpliwosci co jest mniejszym zlem: platki musli (rozne platki i 20% suszonych owocow) czy nestle "fitness" pol na pol z platkami otrebowymi "Sante".
W musli ilosc owocow jest olbrzymia, w tym drugim w skladzie widnieje cukier.. nie ma go chyba duzo.
Z gory dzieki z odpowiedz :)
Otoz jestem na diecie redukcyjnej i po porannych aerobach moje sniadanie sklada sie z chudego mleka, WPC oraz jakichs platkow sniadaniowych, nie moge z tego typu posilku zrezygnowac z racji przyzwyczajenia. Mam watpliwosci co jest mniejszym zlem: platki musli (rozne platki i 20% suszonych owocow) czy nestle "fitness" pol na pol z platkami otrebowymi "Sante".
W musli ilosc owocow jest olbrzymia, w tym drugim w skladzie widnieje cukier.. nie ma go chyba duzo.
Z gory dzieki z odpowiedz :)
Krzysztof Piekarz
