SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płatki NESTLE FITNESS

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 156
Siemanko!
Mam do Was pytanie. Bardzo lubie płatki na pierwsze śniadanko przed szkołą. Zawsze preferowałem te zwykłe takie jak NESQUIK czy CINI MINIS. Chce jednak zmienić płatki na trochę zdrowsze, ale te owsiane mi nie podchodzą. Co sądzicie o tych płatkach NESTLE FITNESS w trzech wariantach z owocami, jogurtem lub czekoladą? Czy będą one lepszą alternatywą niż te zwykłe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Według mnie, owsiane najlepsze;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
owsiane gorskie najzdrowsze (najlepsze) jak CI same nie wchodza mieszaj je z bakaliami i innmi suszonymi owocami , ew dodawaj tych fitnesowych z czasem zmniejszajac ich ilosc na rzecz owsianych

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Tylko i jedynie owsiane .... !!

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1735
albo dodaj kakao to roche zmienia smak i jakies inne nasiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
jak nie trenuje z rana to też preferuje owsiane

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Ci już naprawdę tak bardzo (ale naprawdę bardzo!!) owsiane ni podchodzą, to kup sobie musli, np Zbożowe z Sante. Już mniejsze zło niż Nestle Fittnes.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Musli to tylko wlasnej roboty.

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiem to, ale gość pyta o Fittnes'y, to mu odpowiadam, że już "mniejszym złem" będzie jakieś musli
A to, że własnej roboty to oczywiste jest.

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-03-31 15:40:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Węgle proste, złożone i co jeszcze?

Następny temat

Spalenie tłuszczu a rozrost mięśni

WHEY premium