Co sądzicie o tej odżywce mam zamiar ją kupić, i brać razem z białkiem OSTROWIA czy coś takiego ,do tego jeszcze mam ułożonom super diete na mase.Mam 195cm i 85kg,chce przytyć doradźcie mi coś jak jest coś lepszego...
"Życie jest za krótkie aby byc małym"
Krzysztof Piekarz
i bierz tyle ile Ci brakuje w diecie i rosniesz