SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna - różnice ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1340
Może to pytanie jest banalne, ale powiedzcie mi jak to jest, że np. Kreatyne Olimp MegaTabs bierze sie w ilości 4 kapsułki dziennie, a inne kreatyny nawet od 20-30 dziennie. Prosze o wyjaśnienie (nie ide na łatwizne, dużo czytałem ale tego nie wiem)

Who you tryin' get crazy with, ese?
Don't You know I'm LOCO ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
20-30 czego ?? na pewno nie kapsów

widac, ze malo czytales...poczytaj raz jeszcze o roznych rodzjaach kreatyn..i wtedy sam zauwazys ,ze bzdury piszesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1340
"Sposób użycia: Tabletki OLIMP KREATYNA 1000 zazwyczaj stosuje się cyklicznie między posiłkami i po treningu obficie popijając, np. odżywką OLIMP CARBO lub sokiem owocowym, ew. wodą:
- w ilości 20-30 tabletek dziennie w porcjach po 5 tabletek w czasie pierwszych 5 dni, a następnie w ilości ok. 4-6 tabletek dziennie po treningu przez 2-3 tygodnie lub inaczej po uzgodnieniu z trenerem lub lekarzem;"

??????

Who you tryin' get crazy with, ese?
Don't You know I'm LOCO ?

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
To jest tzw faza wysycenia.Nie polecam stosowania szkoda krety a efekty i tak nie beda lepsze niż tradycyjne przyjmowanie 10g dziennie w dawce podzielonej na 2.
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
giecik zgadzam sie z toba tylko mam jedno pytanie tzw faza wysycenia? Jak ja pamietam to sie nazywala faza nasycenia chyba ze cos mi sie po***alo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29299
Nasycenia.

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9015
BOLTAR ale spójrz na skład jednej tabletki MEGA CAPS OLIMPU 1.250g! a jeśli jedna porcja ma 5g to wystarczą tylko 4tableteczki i masz idealnie odmierzoną porcyjkę Co do innych kreatyn mają w większości mniej w tabletce samej kreatyny np. 0.500g i musisz załadować 10takich aby Ci wyszło 5g
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
O ile mi wiadomo spotykać sie można i nazewnictwem że jet to faza wysycenia i nasycenia.Np System dr Kreidera

Wariant dla utrzymania aktualnych osiągów:
15 - 25 g kreatyny (zależnie od masy ciała) przez 5 kolejnych dni
5 g kreatyny w ciągu dalszych 3 - 4 tygodni

Dla mnie jet too tylko strata kreatyny i wole przyjmowc 10g dziennie przez okres 6-8 tygodni.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
Jeszcze jeden
System dr Serrana

1-szy tydzień (faza ładowania) dziennie 0.350 g kreatyny/kg masy ciała w pięciu dziennych
porcjach (w sumie należy wypić około 2 litry wody więcej)
2-4 tydzień (faza podtrzymująca) dziennie 0.150 g kreatyny/kg masy ciała
5-ty tydzień (faza czyszczenia) nie stosować kreatyny w ogóle
6-ty tydzień (faza ładowania) vide 1-szy tydzień
7-my tydzień (faza podtrzymująca) vide 2-4 tydzień
8-10 tydzień (faza czyszczenia) vide 5-ty tydzień

Dla mnie bez sensu !!!
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
zreszta nie wazne bo i tak jest bez sensu to baranie jak sie ma zmarnowac najlepiej jechac po 10 gram dziennie i tyle chyba z e w nietreningowe to moze byc tylko 5 gram. Pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

THERMO SPEED ? co dalej

Następny temat

Zestaw supli

electro
Polecane artykuły