Bayern - Legia

Ilość wyświetleń tematu: 3443

...
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Mecz niezbyt ciekawy ale czego tu oczekiwać przecież to tylko sparing,Szałachwoski sie nie popisał - wystarczyło podać do Karwana i było by 2:2 a takto Legia przegrywa mam nadzieje,ze w drugiej połowie zobaczymy lepszy mecz.

Outtara
na onecie tez 'przejezyczenia', Vicente Lizarazu %)

Magiera zachowal sie jak rasowy snajper

Kotara () bardzo pozytywnie ;)
Wlodar dobry mecz, szkoda tylko, ze nieskutecznie,
trzeba mu powiedziec, ze nie strzela sie na sile, tylko wystarczy lekko podciac pilke i przelobowac bramkarza

...
Legia przegrała z Bayernem

Legia Warszawa przegrała z Bayernem Monachium 1:3 (1:2) w meczu towarzyskim, rozegranym na stadionie stołecznego klubu.

Mistrzowie Niemiec dali legionistom lekcję futbolu. Z dużą swobodą poruszali się po boisku, wymieniali pozycje i dochodzili do sytuacji strzeleckich, mimo że wyraźnie nie wykorzystywali w pełni swoich możliwości.

W 20 min. Bastian Schweinsteiger dośrodkował z prawego skrzydła na długi słupek, z linii końcowej zaś doszedł do główki niepilnowany Jose Paolo Guerrero i posłał piłkę do siatki.

W 39 min. Guerrero podwyższył wynik. Vukovic stracił piłkę w środku pola, Guerrero otrzymał prostopadłe podanie i mimo asysty Outtary utrzymał się przy piłce, po czym podciął ją nad nad Fabiańskim.

Piłkarze stołecznego klubu stworzyli w pierwszej połowie kilka okazji, ale zabrakło im wyczucia i zimnej krwi, by pokonać bramkarza Bayernu. Dopiero w ostatniej minucie pierwszej połowy Piotr Włodarczyk zdobył kontaktową bramkę głową po dośrodkowaniu Sokołowskiego z rzutu wolnego.

Po przerwie gra się przez chwilę nieco wyrównała. Po okresie chaotycznej gry obu zespołów niespodziewanie gola zdobyli goście, a to dzięki pięknej główce... Jacka Magiery, który wbił prostopadłą centrę w pole karne do własnej bramki.

W drugiej połowie gospodarze znów kilkakrotnie mogli zagrozić bramce rywali i ponownie zabrakło im trochę dokładności, opanowania i szczęścia.

Legia Warszawa - Bayern Monachium 1:3 (1:2)
Bramki: Piotr Włodarczyk (45+1') - Jose Paolo Guerrero (20', 39'), Jacek Magiera (69'-samobójcza).

Żółte kartki: Marcin Burkhardt, Ahmed Ghanem - Vincente Lizarazu.
Sędziował Jacek Granat. Widzów ok. 8 tys.

...
Szacuny 0 Napisanych postów 673 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1876
oglądałem pierwsze osiem minut meczyku

...
Erm pisałem z pamięci.

...
Szacuny 1 Napisanych postów 1100 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5656
Jak dla mnie to tragedia pod wzgledem poziomu.
Druzyna z Monachium grala na calkowitym luzie, a Legionisci stali jak ćwoki robiac wstyd. Gracze Bayernu nie chcąc doznac kontuzji nawet specjalnie nie kwapili sie walczac o pilke, starali sie unikac starc "bark w bark". Swietnie przemieszczali sie strefowo, nie biegali duzo lecz grali natomiast precyzyjnie. Ehh...nie ma co duzo dyskutowac o tym meczu. Na szczescie to byl tylko mecz prozujacy Bayern w Europie Srodkowo-Wschodniej..inaczej by bylo...

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

...
Ciekawe ile lat będzie trwała taka przepaść mieędzy zachodnimi klubami a polskimi (już kluby rosyjskie są lepsze, nie mówię, że wszystkie...)

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6281
dla mnie zenada obejrzalem pierwsza polowe ale chyba za kare futbol Legi polega na bezmyslnym wstrzelaniu pilki w pole karne aha i ten Janczyk podobno wielki talent buaha ani to warunkow nie ma na napastnika wiele moich kolegow z rezerw Wisly jest duzo lepszych od niego jedyny plus tego meczu to ladna bramka Magiery aha i Szalachowski w pierwszej akcji buahaha dwoch napastnikow kolo niego ten strzela w nogi bramkarza to chyba cos jest nie tak

WISLA KRAKOW << >> MANUTD

WWW.MANUTDPICS.COM
WWW.WISLAKRAKOW.PL

...
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 936
Schwindler zgadzam się we wszystkim co napisałeś odniosłem takie same wrażenia po tym meczu :D