SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ostrovia - najtaniej tylko u mnie

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez PePoNeNt z działu Odżywki, Suplementy.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 376
Witam mam do sprzedania 950 gramow swiezo zakupionej ostrovii.
Za 30zl + koszty wysylki wynoszace 5zl ( w ostrovi wychodzi 10zl gdyz placi sie za pobraniem ). Wszystkich zainteresowanych zapraszam na gadu gadu: 5257759 lub tez za pomoca emajla [email protected]
W ostrovii wychodzi wiec 47,45 a u mnie tylko 35zl!
Odzywka jest dobra jakosciowo, nie narzekam ale zbieram na grzywne za jazde po pijanemu na rowerze, wiec jezeli macie dawac zarobic Ostrovii pomozcie lepiej mnie gdyz w innym wypadku moge zgnic w pierdlu ; (
Wsztstkich ludzi o dobrym sercu prosze o pomoc.
P.S.
- Mam rowniez do zaoferowania sztange z obciazeniem i hantelki rowniez, z tymze odbior osobisty jest juz wymagany. Wszystkich chetnych z krakowa zapraszam, pieniadze mi sa bardzo potrzebne, dzieki z gory za pomoc. Pozdrawiam kuerwa!
Jeszcze raz dla przypomnienia gadu gadu: 5257759 , emajl: [email protected]
jeszcze raz apeluje do ludzi o dobrym sercu, nie chce sie schylac po mydło ; /
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27527
ahahahahhaah , ale zes wymyslil , btw to nie ten dzial :>

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8330
do pierdla raczej nie pojdziesz, moze kuratora dostaniesz, chyba ze to twoja pierwsza wpadka

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320

Ostrovia stoi taniej..
Pozatym to ni ten dział, niech jakiś mod to skasuje albo przeniesie do targowiska...

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 376
Chcialbym zeby to byl zart, niestety nie jest. Mam do zaplacenia grzywne i jak widzicie chwytam sie brzytwy. Jak w Ostrovii jest taniej? chyba zartujecie 1kg w ostrovii kosztuje 37,45zl + 10 zl za przesylke, u mnie 30zl + 5zl a wypilem tylko ok. 50 gram pewnie nawet mniej. Nie opowiadajcie ludziom bzdur bo jeszcze uwierza...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1360 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30802



cytat tego pana z topiku w odżykach i suplementach

"Dobra wczoraj przyszla do mnie paczka z 1kg Ostrovii. I teraz juz jestem pewien ze wyrzucilem w błoto 47,45 zl. Wiekszego gowna ze swieca szukac, beznadziejnie sie rozpuszcza, ochydny smak nawet po dodaniu czekolady w proszku zbiera cie na wymioty. Jezeli wam tak pasuje ta ostrovia to sobie ja pijcie ja wiecej tego gowna nie wypije wole dac 30-40zl wiecej a miec dobry smak, rozpuszczalnosc i pewnosc."



mandat? LOL!!!

Ready to drift now
And I feel myself slipping inside you
=mafia.kapcie.sfd.pl= http://www.sfd.pl/1/images2005/20050914151429.jpg 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1191 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22738
moze ostrowia miała takie działanie jak alkohol?:>

Witaminy i minerały - Zestawienie
http://www.sfd.pl/temat284353 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38624
Jak jeździsz po pijaku to niech cie lepiej zamkną, i jak ktoś ma dobre serce to nie da Ci zarobić

Zmieniony przez - Skunksiarz w dniu 2005-07-22 09:05:33

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 376
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 8068 Wiek 52 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 39197
amen

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4525
1KG OSTORWII ZAMÓWIONY NA STRONIE OSTORWII KOSZTUJE 38 ZŁ !!! I NIE KŁAM TU !!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SE K500 i n do sprzedania

Następny temat

Kupie Xpand'a - !!!

electro
Polecane artykuły