Szacuny
183
Napisanych postów
12431
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
185431
bole w nadgarstkach sa dosc popularne... pewnie zaczynasz przygode z silownia albo szalejesz z ciezarami... po pewnym czasie sie wzmocnia i bol minie...
Szacuny
137
Napisanych postów
22600
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
112308
jezeli bol jest w stawie to glukozamina jeśli foondoosze pozwolą => dodatkowo msm do glookozaminy
oczywiście jeśli - jak zaznaczył 5xl - bool tyczy się stawu; jak moowili poprzednicy, zwrooć uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń ploos nie zapominaj o rozgrzewce; często jej brak niejako "waroonkooje" dolegliwości boolowe; być może zbytnio szalejesz z ciężarami i stawy nie zdążyły zaadaptować się do takich obiążeń; możesz pomyśleć też o maściach p/boolowych na ten czas - niemniej jednak zloozooj z treningiem, aby nie nabawić się jakiejś gorszej kontoozji