SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co na bolące nadgarstki ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8246
boli mnie lewy nadgarstek przy cwiczeniu ( wiec zrobiłęm przerwe) zakupiłem kolagen , czy to wystrczy ?? czy moze dokupic glukozamine ??

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 45412
jezeli bol jest w stawie to glukozamina
jezeli przyczepy miesniowe/sciegna to kolagen

btw sama glukozamina jest dosc tania wiec jak masz kase to ja dokup

Zmieniony przez - xxxxxl w dniu 2005-07-20 19:14:47

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320
A może należy popracować nad techniką?

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 45412
jezeli jest zla to trzeba doskonalic -> dzial trening

na kontuzje trzeba jednak zareagowac wiec suple... a czasem trzeba cos mocniejszego zapodac

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 185431
bole w nadgarstkach sa dosc popularne... pewnie zaczynasz przygode z silownia albo szalejesz z ciezarami... po pewnym czasie sie wzmocnia i bol minie...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 113277
mozesz tymczasowo zastosowac paski na nadgrastki lub zwykle bandaze elastyczne

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39130
moze wlasnie w technice lezy blad ? zle np. trzymasz sztange (zgiete nadgarstki np. podczas wyciskania na plaskiej)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
jezeli bol jest w stawie to glukozamina
jeśli foondoosze pozwolą => dodatkowo msm do glookozaminy

oczywiście jeśli - jak zaznaczył 5xl - bool tyczy się stawu; jak moowili poprzednicy, zwrooć uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń ploos nie zapominaj o rozgrzewce; często jej brak niejako "waroonkooje" dolegliwości boolowe; być może zbytnio szalejesz z ciężarami i stawy nie zdążyły zaadaptować się do takich obiążeń; możesz pomyśleć też o maściach p/boolowych na ten czas - niemniej jednak zloozooj z treningiem, aby nie nabawić się jakiejś gorszej kontoozji

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
dodam ze im trening czestszy tym mniejsza potrzeba dokladnej rozgrzewki

(mowa o tej samej partii ciala i jest to uogolnienie spotykano oczywiscie roznice osobnicze)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NitroBolon

Następny temat

Ello potrzebna pomoc :)

electro
Polecane artykuły