SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ello potrzebna pomoc :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 144
Od pocztku... byłam dzisiaj pierwszy raz w zyciu na silowni i instruktor od razu zaproponowal mi thermal pro.Teraz tylko nie wiem czy to jest dobry pomysł bo mam 18 lat a słyszałam ze w tym wieku kiedy sie jeszcze dojrzewa mało wskazane.Pomocy kto mi powie cos na ten temat bo sie nie znam zupełnie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 602
nie wiem jak wygladasz wiec za duzo ci nie powiem mozliwe ze na samej diecie+aerobach spalisz ten tluszcz ktory masz chociaz z drugiej strony istruktor raczej powinien wiedziec co mowi i on cie widzial
co do thermala to bdb srodek jeszcze nie slyszalem zeby ktos byl rozczarowany po stosowaniu go. jezeli nie masz zadnych problemow ze zdrowiem typu zbyt wysokie cisnienie itd to mozesz sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
thermal pro jest to mocnyu srodek i skuteczny ale tylko dla osobob o zdrymym sercu i bz wiekszych powiklna srodek ten szybko i mono psal tluszcz, wię jest dobry ale jest dosc silny wiec zarazem nibezpieczny!!
jesli ktos sie boi o swoje zdrowie lub ma slabe serce itp to niech sie chyci innyc srodków

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
byłam dzisiaj pierwszy raz w zyciu na silowni i instruktor od razu zaproponowal mi thermal pro.

"brawa" dla "introoktora" - ale sa instrooktorzy i instrooktorzy; jaki masz cel? wypełnij też profil http://www.kulturystyka.pl/klub/profile.asp?mode=display&id=76255 posiadasz dietę? czy proocz siłowni dziś masz jakąś aktywność fiz.?

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Fajny instruktor..
A wprowadził Ciebie chociaz w aspekty diety oraz treningów?
Jesli nie, to koniecznie zmień trenera...

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 144
ja wiem ze ten srodek jest mocny i ze musze miec zdrowe serducho ale chodzi mi glownie o to czy nie jestem za mloda.Dojrzewanie... hmmm i cio brac nie brac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2384 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469837
Instruktor do bani

radze zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
odpowiedz wpierw proszę na postawione wyżej pytania;
i jak poprzednicy - wygląda na to, że twooj isntrooktor z takim podejściem, jakie prezentooje, to instrooktor do...

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
instruktor moze do bani a moze i dobry
kto go tam wie
z czegos trzeba zyc
a 3mal chociaz cene? jak cyber nakazal!?

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 144
po pierwsze o jedyeniu i treningach nie bylo duzo dowiedzialam sie ze najpierw lepiej chodzic na silownie a dopiergo na spining a nie na odwrot jak to dzis zrobilam.Poza tym ktos mowil ze nie wie jak wygladam nio ale mam 162 cm i 53 kg to tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 602
Paati troszke ponad 50 kg to odpusc sobie tego thermala a uluz diete i dorzuc aeroby tyle wystarczy ewentualnie jakas l-karnityna, chrom i takie bzdety
myslalem ze jest gorzej :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na bolące nadgarstki ??

Następny temat

potrzebna pomoc z góry dzięki

Wiecej