No, kolezanki i koledzy... W zyciu kazdego czlowieka nadchodzi taki czas, ze trzeba wejsc w dorosle zycie i sie usamodzielnic
Wasz kolega wybral wersje hardcore i jutro z samego rana wyjezdza do Anglii... Bedzie mi troche brakowalo Polski, nie bedzie mnie tez na forum zbyt czesto. Dopiero jak sobie komputer sprawie to bede tu zagladal. Wiec trzymajcie sie wszyscy cieplo, jak tylko bede mogl to zajrze, wrzuce jakies zdjecia, podziele sie wrazeniami, moze bede mogl udzielic komus jakiejs pomocy...
Do zobaczenia
Wasz kolega wybral wersje hardcore i jutro z samego rana wyjezdza do Anglii... Bedzie mi troche brakowalo Polski, nie bedzie mnie tez na forum zbyt czesto. Dopiero jak sobie komputer sprawie to bede tu zagladal. Wiec trzymajcie sie wszyscy cieplo, jak tylko bede mogl to zajrze, wrzuce jakies zdjecia, podziele sie wrazeniami, moze bede mogl udzielic komus jakiejs pomocy...
Do zobaczenia

Pozdrawiam i zycze sukcesow
Krzysztof Piekarz
