SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

zegnam sie tymczasowo ze wszystkimi

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2630
No, kolezanki i koledzy... W zyciu kazdego czlowieka nadchodzi taki czas, ze trzeba wejsc w dorosle zycie i sie usamodzielnic Wasz kolega wybral wersje hardcore i jutro z samego rana wyjezdza do Anglii... Bedzie mi troche brakowalo Polski, nie bedzie mnie tez na forum zbyt czesto. Dopiero jak sobie komputer sprawie to bede tu zagladal. Wiec trzymajcie sie wszyscy cieplo, jak tylko bede mogl to zajrze, wrzuce jakies zdjecia, podziele sie wrazeniami, moze bede mogl udzielic komus jakiejs pomocy...

Do zobaczenia

Pozdrawiam i zycze sukcesow

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
Ja podobnie. Tyko, ze ja emigruje do innego mieszkania. Proboje sie usamodzielnic, ale jednak walcze tutaj w Polsce
Wycisne ostatnie soki z niej,albo polegne i uciekne
Nie mam tam jeszcze neta i kompa, wiec na forum bedzie mnie troszke mniej.

Powodzenia byQ !

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1350
Tanner proponuje w każdym dziale założyć ten temat wtedy bedzie już wypas, wszyscy bedą wiedzieli ze sie zegnasz....

w treningu już byłeś?? a w odżywianiu??? nie zapomnij o tych działach...
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21015
lakiluk to było conajmniej nie na miejscu. Dobrze ze napisał tu aniżeli miałby spamować w treningu, odżywianiu albo gdzies.
A sam fakt ze chciał sie pożegnać świadczy o tym ze forum traktuje poważnie w przeciwniestwie do innych wiec troche wyluzuj...

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1350
Andrzey ale on założył ten temat conajmniej 2 razy. Gdyby założył go raz było by ok :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21015
Ano chyba ze tak, nie zwróciłem uwagi

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2630
zalozylem go raz, kolego. na sfd raz. drugi raz na insomnii, a to dlatego, ze nie kazdy siedzi na obu forach jednoczesnie.

tak by the way, pozdrowienia z accrington w hrabstwie lancashire

Pozdrawiam i zycze sukcesow

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polak w drafcie NBA

Następny temat

Jay Cutler - "New Improved and beyond" - ściągajcie !

electro
Polecane artykuły