a ja nie
moim zdaniem mono to ciągle fajna sprawa
zwłaszcza w połączeniach
gdy ktos ma mniej kasy
a nawet gdy ma wiecej,to mono tez sie sprawdza
moim zdaniem mono to ciągle fajna sprawa
zwłaszcza w połączeniach
gdy ktos ma mniej kasy
a nawet gdy ma wiecej,to mono tez sie sprawdza

