SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki do 400zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25891
Kumpel prosił mnie żebym mu poradził co ma kupić za odrzywy na lato do 400 zł(chciał na początku więcej kasy wydać ale mu powiedziałem żeby sobie żarcia nakupował bo na samych odżywach nie urośnie) a że sam sie na tym nieznam to prosze was o pomoc.Ćwiczy coś ponad 3 miechy za 3 tydnie kończy brać kreatyne.Chodzi o jakieś odzrzywy na mase(Diete ma).

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 691
tylko pytanie na co komu to jak w dieice dziury jak w serze szwajcarskim ,zero techniki treningu a i na poczatku treningow mase i spadki tluszczu sa za darmo

ekspert odzywiania i suplementacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
bez większej filozofii
gainer,carbo,białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
cwiczy 3miesiące i konczy brać kreatyne

dobre

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2257
Funky Koval co z tym widzisz dziwnego????
STać go to niech kupuje
Bez sensu piszesz
Gdybym miał siano też bym sobie ułatwiał życie suplami

Ciężko znów zacząć :(:(:(
Kroplówki wykańczają ludziii
Wkońcu w treningu wraca do formy
Very HAPPPYYYYYY
Na lipiec dam foty co sie udało z pasi konika zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
jak ma dobra diete to po co mu gainer? glutamina, tauryna, HMB, bialko ( kazeinian- na noc), BCAA... wybor jest spory ale jak ma naprawde dobra diete to gainer zbedny, jak nie- to niech policzy ile czego brakuje- jka bialka na dzien to niech kupi WPC, jak wegli niech kupuje gainera, no i w okresie okolowysilkowym carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
ja zauwazylem ze jak od poczatku trenowania bierze sie kreatyne to sa gorsze wyniki na samy dobry odzywianiu przez pierwszy rok niezle wyniki da sie osiagnac.najlepiej brak jak ma sie 1 rok stazu.pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
ja w ogóle nie jestem zwolennikiem stosowania suplementów w pierwszej fazie treningów, kiedy to wszytsko właściwie na sucho "idzie" do przodu. Szczególnie, kiedy diety nie ma w ogóle, albo jest taka sobie. Podstawa to dieta (ewentualnie uzupełniona białkiem/gainerem w zależności od potrzeb) i solidny trening. Na suple przyjdzier jeszcze pora. Taka jest moja rada dla Ciebie.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
do diety zawsze mozna coś uzupełnić bo nigdy nie jest idealna a szczególnie właśnie w początkowej fazie ćwiczenia dieta jest z reguły nie najlepsza, ale zakładając że jest dość dobra to wcale nie znaczy, że nie można wspomóc jej gainerem lub bulkiem, w określonych okresach carbo, bcaa, w innych białko wolnowchłanialne, dobrze by było dorzucić zma, omega3 też dokłada swoją cegiełkę do zdrowia i wyników także, można wspomóc się glutaminą albo w pewnym zastępstwie tauryną, w sumie mógłby wymieniać wiele ale na tych kilku rzeczach już chyba poprzestanę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Bzdury.
Po to by wyrwać od małolata jeszcze wiecej pieniezy nawet zanim nauczy się choć techniki podstawowych ćwiczeń..
Bzdury.
Nic nie powinien kupować poza ewentualnie gainerem i witaminami.
Gdy poczyta o żarciu i treningu to w ciągu kilku miesiecy się nei pozna w lustrze.
i bez zbędnych bzdetów które wyciągają tylko pieniądze z kieszeni niedoświadczonych zapaleńców.
uwierz, robiłem podobnie.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Ty no miętas ... ale jak jest leniem albo ekto typowym to mu ani gainer ani białko ani tym bardziej omega3 nie zaszkodzi a tylko pomoze ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
jak jest leniem to w ogole za kulturystyke nie powinien sie zabieac. taka jest bolesna prawda. Ten sport wymaga naprawde wielu wyrzeczen i poswiecenia. takie moje zdanie. i kupowanie suplementow na takim etapie to wlasnie strata floty. wystarczy wziac sie za morde, postawic sobe jakis cel, poczytac, zapytac kogos, kto sie zna i tyrac. powodzenia.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell pump + Thermo Speed

Następny temat

WYPRZEDAŻ ODŻYWEK- końcówka serii

WHEY premium