SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jeździcie sami czy z koleszkami??

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 610
Siema zastanawiam sie czy jeźdzcie sami na rowerach czy macie jakies swoje ekipy z ktorymi sobie śmigacie u mnie to zalezy czasami sam śmigam a czasami z koleszkami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23218
Ss pojeździć to mało powiedziane, odkąd mam "górala" to mam na tym punkcie bzika . Ale fakt koleżanek na rowerek nie moge nigdy namówić, co innego panowie .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 589 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10777
Ja jeżdże najczesciej z jednyk kolegą którego ucze śmigać szybko. Czasami kogoś sie spotka na miejscowce i sie pośmiga w wiekszej grupce. Zdarzaja sie wieksze utawki ustalane dzien lub dwa wczesniej

ROWERY Z HIPERMARKETU WĘDRUJĄ DO KLOZETU !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
w tam tym roku to sam, ale teraz z nie wielka ekipa, ale nie zawsze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 610
aha jeszcze jedno jeździcie w jakiś lasach czy za miasto ulicami czy nie wiem gdzie jeszcze??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 589 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10777
głownie las

ROWERY Z HIPERMARKETU WĘDRUJĄ DO KLOZETU !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1308
Najlepiej jezdzic samemu , bo masz swoje tempo , swoj dystans i swoją wytrzymalość a jak masz pulsometr i jakiegos kolege bez, co mu się chce dawać na podjazdach i umiera na zjazdach to wspolna jazda nie jest za fajna Oczywiscie nie mam tu nikogo na myśli

Pozdrawiam -Wojtek-
Strona Bikerów z Trzebini : www.BikerTrzebinia.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 109 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1320
według mnie w grupie lepiej. daje to dużą motywację do treningu. poza tym można pogadać podczas jazdy i od razu raźniej. ale i tak z reguły jeżdże sam bo nie mam z kim za bardzo. czasami jeden kumpel się ze mną wybierze na jakiś krótszy trening np. 2 godzinny ale tak to z reguły sam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23218
Zdecydowanie w pojedynek, jeżdże swoim tempem. Czasami z nudów i dla urozmaicenia zabieram koleżanke na rowerek. Jeżeli komuś mówi coś nazwa Zakład Przeładunku Rud (w stolicy Zagłębia) to zapraszam :).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3331
Ja uważam, że najlepiej w grupie.
Przynajmniej przy moim stylu jazdy ( street, dirt ).
Zawsze bezpieczniej, jak sie komuś coś stanie albo rower zepsuje to zawsze ktoś Ci pomoże.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 610
no w przypatku KIULIK to się zgadzam ze lepiej w gropie ale np jazde po lesie polecacie sami czy z koleszkami ja jeździłem jak dotychczas z kolega ale czasami bylo z nim źle bo czekalem na niego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1024 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7859
jezeli mam pojezdzic z kims to typowo rekreacyjnie bo tepmo za wolne

Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę,
po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić.
Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trzymanie piłki przy rzucie & przysiady

Następny temat

RS PIKE

electro
Polecane artykuły