Siema zastanawiam sie czy jeźdzcie sami na rowerach czy macie jakies swoje ekipy z ktorymi sobie śmigacie
u mnie to zalezy czasami sam śmigam a czasami z koleszkami
u mnie to zalezy czasami sam śmigam a czasami z koleszkami
Ilość wyświetleń tematu: 2819
u mnie to zalezy czasami sam śmigam a czasami z koleszkami
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
. Ale fakt koleżanek na rowerek nie moge nigdy namówić, co innego panowie
.ROWERY Z HIPERMARKETU WĘDRUJĄ DO KLOZETU !!!
a jak masz pulsometr i jakiegos kolege bez, co mu się chce dawać na podjazdach i umiera na zjazdach to wspolna jazda nie jest za fajna
Oczywiscie nie mam tu nikogo na myśli 
Pozdrawiam -Wojtek-
Strona Bikerów z Trzebini : www.BikerTrzebinia.pl

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły